تبلیغات

انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر

انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر

 انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر – جهان پهلوان غلامرضا تختی کشتی گیر بنام و مشهور ایرانی است که در کارنامه خود افتخارات زیادی دارد که میتوان هم به منش پهلوانی وی و هم اخلاق پهلوانی ایشان اشاره کرد .

همه دست به خیر بودن جهان پهلوان تختی و کمک به افراد ناتوان و ضعیف را در اذهان خود دارند .

مجله مراحم : بابک تختی فرزند مرحوم تختی در پیامی در فیس بوک خود به ورزشکاران و قهرمانان ورزشی درخواستی از آنها کرده است که خیلی قابل تامل میباشد .

بابک تختی، فرزند جهان پهلوان غلامرضا تختی با انتشار متنی در صفحه فیس بوک خود از ورزشکاران خواست در شورای شهر حضور پیدا نکنند و ثبت نام نکننند تا جلوی صدمه های بیشتر گرفته شود.

وی با انتقاد از حضور ورزشکاران در شورای شهر از آنها خواست که افراد متخصص و کاردان به این امر بپردازند .

وی خواهش کرد که ورزشکاران در جای دیگری به مردم و جامعه خدمت کنند و اجازه بدهند افراد کارآمد و لایق در ایم انتخابات شرکت کنند.

یادآور میشویم سال گذشته حوادث و فاجعه ‌های زیادی رخ داد که میتوان به آتش سوزی ساختمان پلاسکو اشاره کرد

انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر ,بابک تختیانتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر ,بابک تختیپست فیس بوکی بابک تختی درباره حضور ورزشکاران به شوراهای شهر انتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر ,بابک تختیانتقاد پسر تختی از ورود ورزشکاران به شورای شهر ,بابک تختیپست فیس بوکی بابک تختی بابک تختی فرزند مرحوم جهان پهلوان غلامرضا تختی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار