تبلیغات

تفریح اوباما با دخترش در منتهن + تصاویر

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۱۳۹۵-۱۲-۰۹

گشت وگذار اوباما با دخترش در منتهن تفریح اوباما با دخترش در منتهن اوباما همراه دختر بزرگش، در منهتن نیویورک

مجله مراحم : باراک اوباما در روزهای پایانی ریاست جمهوری‌اش گفته بود دلش می‌خواهد وقت بیشتری را به خانواده‌اش اختصاص دهد و ظاهراً تلاش می‌کند به قول خود عمل کند.

او این روزها به همراه دختر بزرگش، در منهتن نیویورک به سر می‌برد. اوباما روز جمعه به همراه مالیا به تماشای یک تئاتر در برادوی رفت و همانگونه که تصاویر نشان می‌دهد پس از پایان نمایش با بازیگران و عوامل آن از نزدیک گفتگو کرد. وی در دوران ریاست جمهوری نیز از تئاتر برادوِی حمایت ویژه‌ای داشت.

دختر بزرگ او به تنهایی در شهر سوهو در نیویورک زندگی می‎کند و قرار است دوره کارآموزی خود را در شرکت weinstein بگذراند. مالیا اوباما پس از پایان نمایش به همراه پدرش به رستورانی ایتالیایی در این شهر رفتند.

تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن  تفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهنتفریح اوباما با دخترش در منتهن , اوباما با دخترش در منتهن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار