تبلیغات

سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکس

سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکس سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکس 

دختر باراک اوباما در حال سیگار کشیدن موضوعی بود که رسانه ها حسابی به آن پرداختند, اما ایوانکا ترامپ از وی دفاع کرده هست. مالیا اوباما دختر باراک اوباما رئیس جمهور سابق ایالات امریکا با انتشار ویدئویی از صحنه سیگار کشیدن خود در صفحه اینستاگرامش , موج جدیدی از حواشی را رقم زد.

در پی انتشار این ویدئو افراد زیادی به انتقاد از دختر 19 ساله باراک اوباما برخاستند. در این میان ایوانکا ترامپ و چلسی کلینتون دختران رؤسای جمهور فعلی و پیشین کشور آمریکا با انتشار پست‌هایي توئیتری از مالیا اوباما دفاع کردند.

سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکسآن ها در این مطلب‌ها از کاربران خواستند تا به مالیا بعنوان یک شهروند عادی نگاه کنند. طبق گفته انها مالیای جوان نیز هم چون سایر همکلاسی‌هایش حق تفریح دارد و نیز این حق را دارد که هم چون دیگران زندگی کند.
سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکسسیگار کشیدن دختر باراک اوباما

اظهارات این دو دختر خشم کاربران را اکثر کرد و انها را به واکنش واداشت. کاربران در جواب دفاعیات ایوانکا و چلسی نوشتند چگونه مالیا می تواند یک شهروند عادی باشد در حالیکه از امتیازات دختر رئیس جمهور بودن بهره گیری کرده هست.

چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون در توئیتر خود نوشت بهتر هست زندگی شخصی مالیا اوباما بعنوان یک بانو جوان,یک دانشجو و یک شهروند عادی سوژه کاربران شبکه های مجازی نشود .
سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکسدفاع چلسی کلینتون از دختر اوباما

و ایوانکا ترامپ نیز در این خصوص در توئیتر خود نوشت مالیا نیز باید هم چون سایر همکلاسی‌هایش حریم شخصی خود را داشته باشد.او یک بانو جوان و یک شهروند عادی هست و نباید انقدر محدودیت داشته باشد.

سیگار کشیدن دختر اوباما و واکنش ایوانکا ترامپ +عکسدفاع ایوانکا ترامپ از دختر باراک اوباما

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار