تبلیغات

ادبیات مبهم و تهدیدآمیز "تر&am

دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به تحریم‌های جدید شورای امنیت سازمان ملل علیه کره شمالی، با ادبیاتی مبهم و تهدیدآمیز از در راه بودن رخدادهایی بسیار مخرب‌تر از تحریم‌های امروز برای کره شمالی سخن گفت.ترامپ ابتدا از بی‌تأثیر بودن تحریم‌های جدید کره شمالی سخن گفت؛ تحریم‌هایی که بر اساس پیش‌نویس تهیه شده توسط نماینده آمریکا در سازمان ملل تنظیم و تصویب شد.

با شروع اجرای تحریم‌های جدید، کلیه صادرات منسوجات کره شمالی تحت تحریم قرار می‌گیرد اما واردات نفت خام کره شمالی به همین میزانی که اکنون هست حفظ می‌شود.

دونالد ترامپ در توصیف این تحریم‌ها گفت: «ما فکر می‌کنیم که این یک گام بسیار کوچک بوده و کار بزرگی نبوده است. من نمی‌دانم که آیا اصلاً این تحریم‌ها تأثیری خواهد داشت یا نه.»

رئیس‌جمهور آمریکا البته از یک جنبه تصویب تحریم‌های جدید کره شمالی خرسند بود و آن هم رأی مثبت دو حامی سنتی کره شمالی یعنی چین و روسیه به این قطعنامه تحریمی بود.

ترامپ در این گفت: «... ولی همین که (این قطعنامه) 15 رأی موافق کسب کرد و هیچ مخالفی نداشت، خوب بود.»

رئیس‌جمهور آمریکا سپس با ادبیاتی مبهم و تهدیدآمیز گفت: «این تحریم‌ها با آنچه باید نهایتاً برای کره شمالی اتفاق بیافتد، قابل مقایسه نیست.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار