تبلیغات

پوتین همچنان محبوب دل روس‌ها

سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد: پیروزی حزب حاکم روسیه واحد در انتخابات تعیین روسای شماری از مناطق روسیه و مجالس محلی نشانه حمایت گسترده مردم از ولادیمیر پوتین و سیاست های دولت است.


روز یکشنبه در 11 استان انتخابات برای تعیین استاندار، پنج جمهوری داخلی گزینش رئیس جمهوری، در چند منطقه برای برگزیدن نمایندگان شش مجلس محلی و نیز دو کرسی دومای روسیه برگزار شد.
در مجموع از 85 جمهوری و استان روسیه در 82 منطقه انتخابات برگزار شد و بر اساس گزارش روز دوشنبه کمیسیون مرکزی انتخابات، در بسیاری از حوزه ها نامزدهای حزب حاکم روسیه پیروز شدند.
خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از سخنگوی رئیس جمهوری روسیه نوشت: نتایج انتخابات حاکی از اعتماد مردم به پوتین و حمایت از سیاست های وی در تعیین مقام های دولتی است.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که از طرف رییس جمهوری و حزب حاکم روسیه واحد معرفی شده بودند و بیشتر جوان بودند، آرای اکثریت را به دست آوردند.
از نگاه کارشناسان، رای گیری روز گذشته در روسیه تمرینی برای انتخابات ریاست جمهوری است که ماه مارس سال آینده (کمتر از شش ماه دیگر) برگزار خواهد شد.
هر چند پوتین برای شرکت در این انتخابات اعلام آمادگی نکرده، اما بسیاری بر این باورند، وی برای دور چهارم بر عهده گرفتن این مسئولیت نامزدی خود را اعلام خواهد کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار