تبلیغات

رئيس جمهور فرانسه از برجام دفاع کرد

رئيس جمهور فرانسه از برجام دفاع کرد

مجموعه: کسب و کار تعداد بازدید: 12 views

رئيس جمهور فرانسه از برجام دفاع کرد. امانوئل مکرون گفت که بدیلی برای توافق هسته‌ای میان ایران و کشورهای ۱+۵ وجود ندارد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ایران نیز گفته است که دست مجلس ایران برای مقابله با نقض برجام توسط آمریکا خالی نیست.

رئيس جمهور فرانسه از برجام دفاع کرد

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، روز سه‌شنبه (۲۹ اوت / ۷ شهریور) گفت که جایگزینی برای توافق اتمی‌ای (برجام) که در سال ۲۰۱۵ میان ایران و قدرت‌های بزرگ جهان به منظور محدود کردن برنامه اتمی ایران صورت گرفته، وجود ندارد.

سخنان مکرون به عنوان پیامی خطاب به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ارزیابی شده که توافق اتمی با ایران را “بدترین توافقی” دانسته که تاکنون به امضا رسیده است. مکرون در جمع سفرای فرانسوی سخن می‌گفت. او توافق اتمی با ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: «توافق اتمی به ما اجازه می‌دهد که گفتگویی سازنده با ایران داشته باشیم.»

وبگردی سایت کسب و کار بازده رئيس جمهور فرانسه از برجام دفاع کرد

خبرخوان هفته

(مشاهده ۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار