تبلیغات

محمدعلی نجفی رسما شهردار تهران شد

محمدعلی نجفی رسما شهردار تهران شد

مجموعه: کسب و کار تعداد بازدید: 38 views

سلمان سامانی، سخنگوی وزارت کشور، وصول پاسخ مثبت استعلام‌ها و تکمیل مراحل قانونی مربوط به تصدی محمدعلی نجفی در سمت شهرداری تهران را اعلام کرد.

خبرگزاری ایسنا، شامگاه یکشنبه ۵ شهریور به نقل از سامانی نوشت: «صورتجلسه شورای شهر تهران در خصوص شهردار پیشنهادی روز اول شهریور به وزارت کشور واصل شد.»

سخنگوی وزارت کشور گفته که با وجودی که این وزارتخانه ده روز فرصت قانونی برای تطبیق شرایط فرد پیشنهادی با موازین پیش‌بینی شده داشت، به خاطر اهمیت مدیریت کلان‌شهر تهران، بررسی‌ها و استعلام‌های لازم از مراجع ذیصلاح به عمل آمد: « باتوجه به وصول پاسخ مثبت استعلامات و تکمیل مراحل قانونی، حکم جناب آقای محمدعلی نجفی برای تصدی سمت شهردار تهران توسط وزیر محترم کشور صادر شد.»

حکم نجفی در حالی صادر شده که شورای شهر تهران، در نشست یکشنبه، مصطفی سلیمی را به عنوان سرپرست شهرداری تهران معرفی کرد. علت این اقدام، سپری شدن دو هفته زمان از انتخاب محمدعلی نجفی و عدم تایید حکم او از سوی وزارت کشور عنوان شد.

گفته می‌شد دلیل دیرکرد وزارت کشور برای تایید محمدعلی نجفی ، مخالفت تندروها با شهردار شدن اوست.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار