تبلیغات

حاشیه‌ای که دست از سر پرسپولیس برنمی‌دارد

مدت‌هاست ماجرای پاس ندادن به منشا تبدیل به یکی از حاشیه‌های پرسپولیس شده است.


از وقتی که گادوین منشا به پرسپولیس پیوسته، همواره این بحث مطرح شده که بازیکنان پرسپولیس به او پاس نمی‌دهند چراکه آن‌ها با طارمی رفاقت نزدیکی دارند و ترجیح می‌دهند طارمی گلزن اول تیم باشد نه منشا.

اما از همان ابتدا هم پرسپولیسی‌ها این موضوع را تکذیب کرده اند. بعد از بازی پرسپولیس و نفت تهران که منشا در رختکن پرسپولیس بر سر دستیار برانکو فریاد می‌زد گفته شد که او از پاس ندادن بازیکنان ناراحت است اما بعدا مشخص شد که ناراحتی منشا به خاطر سومین تست دوپینگی است که در طول این فصل می‌دهد.
ماجرای پاس ندادن به منشا این بار مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفته و روزنامه استقلال جوان هم در صفحه اول خود به این ماجرا اشاره کرده و تیتری درباره گلایه منشا از باندبازی در پرسپولیس چاپ کرده است.
اما روزنامه پیروزی هم خبر از حمله استقلالی‌ها به صفحه مجازی پرسپولیس داده که هدف از این حمله، برجسته کردن ماجرای پاس ندادن به گادوین منشا است. با این حساب به نظر می رسد حاشیه های ماجرای پاس ندادن به منشا فعلا ادامه خواهد داشت و این حاشیه به این زودی دست از سر پرسپولیس برنمی دارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار