تبلیغات

زن چاقی که ثابت کرد لازم نیست لاغر باشید!

برترین ها: یک مربی یوگای چاق به طرفداران آنلاین خود ثابت می‌کند که لازم نیست برای متناسب بودن لاغر باشید. این مربی انعطاف پذیر دوست دارد هرجا که بتواند حرکات یوگا را اجرا کند. ماریا اودگبا در سال ۲۰۱۴ با یوگا آشنا شد و هرگز فکر نمی‌کرد یوگا به او این امکان را بدهد که به دیگران کمک کند بدنشان را بپذیرند و در مسیر سلامتی گام بردارند. این زن ۲۳ ساله ماموریت دارد به دنیا نشان دهد که وزن زیاد هرگز نباید شما را از تمرینات ورزشی و تناسب اندام بازدارد.


او می‌گوید: «وقتی اولین بار درباره یوگا فکر کردم، اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که همه کسانی که یوگا کار می‌کنند لاغر هستند. این تفکر کلیشه‌ای که در ذهنم بود مرا نگران می‌کرد. سپس کم کم تحقیق کردم و متوجه شدم افراد زیادی هم هستند که لاغر نیستند، یوگا کار می‌کنند وموفق هم هستند. من می‌خواهم ثابت کنم که می‌توانم این کار را انجام دهم حتی اگر همه چیز علیه من باشد.»


ماریا در ۱۳ سالگی مبتلا به سندروم تخمدان پلیکیستیک و اخیرا مبتلا به پرکاری تیروئید تشخیص داده شده که هر دو در چاقی تاثیر دارند. او بین سال‌های دبیرستان و دومین سال دانشگاه ۴۵ تا ۷۰ کیلوگرم وزنش اضافه شد. او تمام عمر خود، از کودکی که پدرش صاحب یک رستوران پیتزافروشی بود اضافه وزن داشته است. همه غذای آن‌ها تا ۱۵ سالگی از رستوران می‌آمد.

ماریا اکنون یوگا کار می‌کند و وزنش از ۱۸۵ به ۱۳۰ کیلوگرم رسیده است. یوگا به او آموخت که برای موفقیت در چیزی لازم نیست که وزن متناسبی داشته باشید و اعتماد به نفس او را افزایش داد. اگرچه ماریا با نظرات منفی زیادی روبرو در مورد وزنش روبرو می‌شود، اما مصمم است به تعریف جامعه که سلامتی برابر با لاغر بودن است نرسد و می‌خواهد برای خودش شاد و سالم باشد تا زندگی طولانی تری در کنار خانواده اش داشته باشد.

افراد چاق زیادی نزد ماریا می‌آیند تا به آن‌ها کمک کند. این‌ها همان کسی هستند که ماریا ده سال پیش بود و او امیدوار است افراد بیشتری بدانند که افراد چاق هم می‌توانند در ورزش موفق باشند و سالمتر زندگی کنند. ماریا سه سال است که کلاس یوگا برگزار می‌کند و روی تغغیر درک مردم از تناسب اندام و زنان چاق کار می‌کند.

زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید زن چاقی که ثابت کرد برای تناسب اندام لازم نیست لاغر باشید 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار