تبلیغات

زیدان آبی‌ها زیر ذره‌بین؛ دو سوم پاس اشتباه!

جباری در بیست‌وچهار دقیقه حضورش در بازی روز قبل استقلال، سی پاس با دقت 63درصد ارسال کرد.


پس از سال‌ها، دوباره استقلال بدون این که گلی بزند، سکوهای آزادی را تا مرز انفجار پیش برد. این بار نه گلی زده شده بود، و نه گلی دریافت کردند. با صادر شدن دستور تعویض مجتبی جباری، مجددا شعارهایی برای زیدان آسیا سروده شد. اتفاقی که روحیه تیمی استقلال را دگرگون کرد و با حضور جباری درون زمین، بازی استقلال جذاب‌تر و ریتمیک‌تر شد. ولی تاثیر فنی مجتبی در این ماجرا چقدر بود؟
جباری در بازی مقابل استقلال خوزستان دقیقا سی پاس ارسال کرد. از این تعداد، نیمی از آن به مقصد یک‌سوم تدافعی حریف ارسال شده بود و نیمی دیگر هم پیش از آن. از پانزده پاسی که در یک‌سوم حریف فرود آمد، فقط پنج پاسش به بازیکنان استقلال رسید. یعنی دو سوم از پاس‌های او نصیب بازیکنان استقلال خوزستان شد. تنها پاس کلیدی مجتبی هم به سجاد شهباززاده رسید که شماره ده استقلال با تمارض، این فرصت را از دست داد.
از پانزده پاس دیگر جباری که مقصدی عقب‌تر از یک‌سوم تهاجمی استقلال داشت، چهارده‌تای آن به مقصد رسید. با این توضیح که فقط سه تا از آن‌ها رو به جلو ارسال شده بودند و جباری، فقط در دادن پاس رو به عقب آمار موفقی ثبت کرد.
به طور کلی، سی پاس جباری در این بازی با دقت 63درصد ارسال شد. دقت پاس‌هایی که به یک‌سوم حریف فرستاد هم 33درصد بود. ضمن این که یک پاس کلیدی هم داشت. آماری که نشان می‌دهد حضور جباری در این بازی بیشتر از بار فنی، از نظر روانی به سود استقلال بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار