تبلیغات

غرق شدن زیردریایی رژیم صهیونیستی به دست نیروی دریایی سوریه

یک مجله آمریکایی از غرق شدن یک زیر دریایی رژیم صهیونیستی توسط نیروی دریایی سوریه در نزدیکی سواحل این کشور پرده برداشت.به نقل از اسپوتنیک، یک مجله آمریکایی گزارش داد که این زیر دریایی در حال انجام یک ماموریت اطلاعاتی نظامی در دریای مدیترانه بوده که در جریان آن وارد آبهای منطقه ای سوریه می شود.مسئولان این زیردریایی تلاش می کنند تا برای اینکه توسط نیروهای سوری شناسایی نشوند به عمق بیشتری برود.

این زیر دریایی در عمق ۱۵۰۰ متری شروع به اجرای عملیات اطلاعاتی خود می کند و بعد از چند ساعت مسئولان نظامی این رژیم با توجه به اینکه خطری آن را تهدید نمی کند به عمق ۱۵۰ متری میروند وپس از آن در ساعت ۲ صبح توسط نیروی دریایی سوریه و اژدرهای ساخت روسیه مورد هدف قرار می گیرد.

منابع آگاه در گفتگو با این مجله تاکید کردند که اژدر پرتاب شده به صورت مستقیم این زیر دریایی را مورد هدف قرار داده و بعد از آن سریعا غرق شده است. دولت سوریه در آن زمان اعلام کرد که عملیات شناسایی گسترده ای را در آن منطقه انجام داد اما نتوانست زیر دریایی را پیدا کند و به همین دلیل موضوع اعلام نشده باقی ماند. نیروی دریایی رژیم صهیونیستی در آن سال ۲ زیر دریایی خود را از دست داد که گفته می شود یکی از آنها به همین طریق از بین رفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار