تبلیغات

مجوز دولت برای واگذاری 2 مغازه در کیش به بنیاد نهج البلاغه +سند

بازار پارس خلیج فارس در شمال غربي جزيره در منطقه بومي ‌نشين قرار دارد و در سال 1370 با 153 فروشگاه در 1 طبقه و بهره گیری از معماری ایرانی به بهره برداری رسیده است و جزء اولین مجموعه های تجاری این جزیره زیبا محسوب می شود.

به گزارش صبحانه، با توجه به مسئولیت های فرهنگی و دینی، دولت های جمهوری اسلامی ایران، پیشنهادات و طرح های نهادها و بنیادهای مختلف فعال در این حوزه، همواره با استقبال مسئولان ارشد اجرایی در ادوار مختلف همراه شده و مصوباتی در جهت کمک و تقویت این مجموعه های فعال به تصویب دولت رسیده است.

بر این اساس، در جدیدترین اقدام هیئت دولت که طی روزهای اخیر با ابلاغ معاون اول رییس جمهور به دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری رسما وارد فاز اجرایی شده است، مقرر شده به استناد اصل 138 قانون اساسی، متنی به عنوان تبصره به بند الف تبصره 2 ماده واحده بودجه سرمایه ای سال 1396 سازمان منطقه آزاد کیش (موضوع تصویب نامه 33245 مورخ 23 خرداد دولت) اضافه شود.

مجوز دولت برای واگذاری 2 مغازه در کیش به بنیاد نهج البلاغه +سندطبق این مصوبه جدید، در راستای کمک به فعالیت های ترویجی فرهنگی و مذهبی در منطقه آزاد کیش، سازمان منطقه یاد شده مجاز است 2 باب غرفه هریک به مساحت 36 متر مربع واقع در بازار پارس خلیج فارس را به بنیاد فرهنگی نهج البلاغه، به ارزش دفتری واگذار کند.

بازار پارس خلیج فارس در شمال غربي جزيره در منطقه بومي ‌نشين قرار دارد و در سال 1370 با 153 فروشگاه در 1 طبقه و بهره گیری از  معماری ایرانی به بهره برداری رسیده است و جزء اولین مجموعه های تجاری این جزیره زیبا محسوب می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار