تبلیغات

پرتره عجیب پوتین در مزرعه ایتالیایی! +عکس

هنرمند خوش ذوق ایتالیایی به کمک تراکتور توانسته است پرتره غول اسایی را از چهره ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طراحی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه‌ای پی تی ان، پرتره غول آسای ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، روز دوشنبه در مزرعه‌ای در شمال ایتالیا در معرض دید قرار گرفت.

در کنار این پرتره -که در مزرعه‌ای در کاستاگنارو نزدیک شهر ورونا در شمال ایتالیا نقش بسته است- عبارت «جی ۲۰، ۲۰۱۷» و نیز امضای داریو گامبارین، هنرمند ایتالیایی به چشم می‌خورد.

www.dustaan.com پرتره عجیب پوتین در مزرعه ایتالیایی! +عکس

پرتره عجیب پوتین در مزرعه ایتالیایی!

گامبارین برای خلق این پرتره با عرض ۱۳۵ متر از یک تراکتور استفاده کرده است.

این در حالی است که نشست سران گروه ۲۰ قرار است روزهای ۸-۷ ژوئیه (جمعه و شنبه این هفته) در هامبورگ آلمان برگزار شود.

گامبارین می‌گوید قبل از اینکه خلق اثرش را شروع کند زمین را اندازه‌گیری نمی‌کند، اما او ظاهرا قادر است با یک حس تناسب‌یابی درونی و توانایی راندن تراکتور، تصاویر غول‌آسای خود را با ابعاد دقیق خلق کند.

بزرگی این تصاویر به معنای آن است که فقط از فاصله مناسب از بالا می‌توان آن‌ها را دید. از آنجا که گامبارین تصاویر خود را پس از چند روز از بین می‌برد تا در مزرعه بتوان مجددا به کار کشاورزی پرداخت، آثار او همواره در فاصله برداشت محصول و بذرافشانی برای محصول بعدی خلق می‌شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار