تبلیغات

آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو با بیش از ۲ هزار شاکی

دادستان آزاد شهر آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو موسوم به پرهام را تشریح کرد و گفت: این پرونده در شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است که بدلیل دوری راه وکلای رایگان به مالباختگان در آزاد شهر معرفی شده است.

به گزارش صبحانه،بذری دادستان آزادشهر آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو موسوم به پرهام را تشریح کرد و گفت: این پرونده در شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است که بدلیل دوری راه وکلای رایگان به مالباختگان در آزاد شهر معرفی شده است.

وی گفت: امکان پیگیری پرونده برای همه شاکیان به دلیل طولانی بودن مسافت وجود ندارد به همین منظور در نشستی با کانون وکلا و مشاوران حقوقی دادگستری استان مقرر شد دو نفر از وکلای این کانون، وکالت مالباختگان را رایگان برعهده گیرند.

دادستان آزاد شهر به مالباختگان این پرونده توصیه کرد: اگر دسترسی به وکیل ندارند با مراجعه به ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آزادشهر به این افراد وکالت دهند، همچنین جلسه توجیهی با این وکلا برگزار شده و در جریان پرونده قرار گرفته اند.

این مقام قضایی درادامه افزود: در پرونده موسوم به شرکت پرهام، ۲ هزار نفر در گلستان شاکی هستند که بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان از دست داده اند.

وی با رد هرگونه شایعه در خصوص تبعیض در پرداخت وجوه به مالباختگان گفت: تاکنون هیچ وجهی به مالباختگان در استان سیستان و بلوچستان صورت نگرفته است و همه مالباختگان در شرایط مساوی قرار دارند.

براساس این گزارش، در پرونده موسوم به لیزینگ خودرو شرکت پرهام، متهمان با تاسیس یک شرکت با این ادعا که می‌توانند خودروهای ساخت داخل را چند میلیون تومان پایین‌تر از قیمت بازار به مشتریان بفروشند، مردم را فریب دادند و میلیارد‌ها تومان در استان‌های گلستان و سیستان و بلوچستان به جیب زدند./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار