تبلیغات

هجوم کاربران به اینستاگرام خواهران منصوریان

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

شبکه های اجتماعی

خواهران منصوریان بعد از حضور در برنامه ماه عسل و کامنت های کاربران درباره خواهران منصوریان و اینستاگرام شهربانو منصوریان و اینستاگرام الهه منصوریان و خواهران ووشوکار منصوریان را در مجله مراحم ببینید.

کامنت های کاربران در اینستاگرام خواهران منصوریان

خواهران ووشوکار منصوریان در برنامه ماه عسل حضور داشتند و از ناگفته های زندگی شخصی پرده برداشتند و از سختی های زندگی خود گفتند.

شهربانو منصوریان یکی از خواهران ووشوکار حاضر در برنامه  ماه عسل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت:”ترنم میشوم با تو و باران میشوم بی تو، برای رفتن از خانه ، خیابان میشوم با تو، معمای وجودت را به اشک چشم هایم ده، رها،در بارشی آرام ، آسان میشوم با تو”
گفتنی است؛  ششمین برنامه ماه عسل در آستانه لحظات معنوی افطار میزبان دختران قهرمان ایران بود. برنامه ماه عسل در این قسمت شرایط سخت زندگی سه قهرمان وشووی بانوان ایران، خواهران منصوریان را مرور کرد.
حالا کاربران فضای مجازی با نظرات خود به ابراز همدردی با دختران قرمان ووشو ایران پرداختند.

نظرات کاربران درباره خواهران ووشوکار هجوم کاربران به اینستاگرام خواهران منصوریان هجوم کاربران به اینستاگرام خواهران منصوریان هجوم کاربران به اینستاگرام خواهران منصوریان هجوم کاربران به اینستاگرام خواهران منصوریان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

همچنین ببینید

بازتاب زندگی خواهران ووشوکار در برنامه ماه عسل

خواهران ووشوکار در برنامه ماه عسل و واکنش های چهره ها به زندگی سخت خواهران …

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار