تبلیغات

اینستاگرام را آپدیت کنید و تصاویر افقی و پرتره بفرستید

اگر اینستاگرام خود را آپدیت کنید قابلیت‌های جدیدی در دایرکت خواهید داشت.
دایرکت اینستاگرام فروردین پارسال به این اپلیکیشن اضافه شد. با از محبوبت این قابلیت جدید توسعه‌دهندگان تلاش کرده‌اند که ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه کنند و جذابیت تجربه‌ی کاربری آن را بهبود دهند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که به دایرکت اینستا اضافه شده پشتیبانی از حالت پرتره و تصویر افقی آن است. این قابلیت امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. دیگر لازم نیست وقتی یک ویدئو یا تصویر کشیده برای دوستانتان می‌فرستید، کناره‌ها را ببرید.

علاوه بر این در آپدیت جدید کاربران اینستاگرام می‌توانند لینک وب‌سایت‌های مختلف را برای دوستانشان بفرستند و در صفحه‌ی پیام‌ها پیش‌نمایش آن را ببینند. بهتر از همه این‌که شماره تلفن و آدرس را هم می‌توانید از حافظه گوشی برای دوستانتان ارسال کنید.

پشتیبانی از تصاویر پرتره و لنداسکیپ برای کاربران اپل اکنون در نسخه‌ی ۱۰٫۲۲ قابل استفاده است. اما کاربران اندروید باید برای استفاده از ویژگی‌های جدید کمی صبر کنند. البته ارسال لینک و پیش‌نمایش آن در هر دو پلتفرم اضافه شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار