تبلیغات

ضرر 200 میلیون تومانی طارمی به پرسپولیس

اگر پنالتی مهدی طارمی در بازی پرسپولیس-الریان و پرسپولیس-لخویا گل می‌شد و پرسپولیس در آزادی این دو تیم را شکست می‌داد، حدود 205 میلیون تومان به پاداش‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2017 اضافه می‌شد


مهدی طارمی در بازیهای آسیایی دو پنالتی را برای تیمش از دست داد. پنالتی اول مقابل الریان جبران شد و پرسپولیس توانست از مرحله گروهی صعود کند. فارغ از اینکه طارمی و دیگر بازیکنان پرسپولس بتوانند این بار هم در بازی برگشت این اشتباه را جبران کنند یا نه یکی از ضررهای طارمی به پرسپولیس بابت از دست دادن این دو پنالتی جبران نشدنی است. اگر پنالتی مهدی طارمی در بازی پرسپولیس-الریان و پرسپولیس-لخویا گل می‌شد و پرسپولیس در آزادی این دو تیم را شکست می‌داد، حدود 205 میلیون تومان به پاداش‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2017 اضافه می‌شد. بنابراین تا همین جا، دو پنالتی از دست رفته طارمی برای باشگاه پرسپولیس 205 میلیون تومان آب خورده است! در این روزها که پرسپولیس با مشکلات مالی شدید گریبان است و حتی دست به دامان هوادارانش هم شده است 200 میلیون تومان مبلغ کمی نیست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار