تبلیغات

زنان عاشق شنیدن این حرفها از همسرشان هستند!!

زنان عاشق شنیدن این حرفها از همسرشان هستند!! مجموعه: رازهای موفقیت رازهای موفقیت

برخی حرف ها باعث می‌گردد همسرتان احساس کند که او یک الهه است

برخی حرف ها باعث می‌گردد همسرتان احساس کند که او یک الهه است. اگر می خواهید وجهه ی خود را نزد همسرتان بالا ببرید و به همسرتان احساس آرامش دهید تا می توانید به او حرف های عاشقانه ای بزنید که عاشق شنیدن آن است…

حرف‌هایی که زنان عاشق شنیدن‌ شان هستند

“روز خوبی داشتی؟”

هنگامی که از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش می‌کنید، برداشت او این خواهد بود که شما انسان با فکری هستید و مشتاقید بدانید وی ساعات کاری خود را چگونه سپری کرده است. اما یـک هشـدار: ایـن سـؤال بـه هـمـسـر شـمـا مجوز آن را خواهد داد که چند ساعتی در مورد کوچک‌ترین اتفاقاتی که برایش افتاده صحبت نمایـد. پس برای مدت زمانی طولانی آماده نشستن و شنیدن داستان‌های او شوید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد: زن‌ها به آن‌چه که در فکر شما می‌گذرد، توجه زیادی دارند. پرسش در مورد چگونگی روز او نشان می‌دهد کـه شمـا پذیرا، مشتـاق و علاقه‌مند به گوش‌دادن حرف‌های همسرتان هستید. با این عمل به او فرصتی می‌دهیـد تا خودش را خـالی نـموده و شما را به‌عنوان هم‌راز و محرم اسرار خود در نظر بگیرد. اگرچه ممکن است بیش از زمانی که انتظار دارید مجبور به شنیدن صحبت‌هایش شوید، اما وقتی تمام شد، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد کرد.

“نمی‌تونم بگم چقدر دلربا و زیبا هستی”

همان‌طور که مشخص است، این جمله بـه او این پیغام را می‌رسـاند که وی برای شما جذاب بوده و فرد دیـگری بـه چشم‌تان نمی‌آید. از طرف دیگر باعث افزایش اعتمادبه‌نفس در او خواهد شد. قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی، باعث بالا رفتن اعتمـادبـه‌نفـس وی شـده و سـبـب می‌گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم‌جنس خود بتواند فرمانروایی کند.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این جمله بخصوص در روابط زناشویی بلندمدّت مؤثر واقع می‌شود، چرا که شما به همسر خود اطمینان می‌دهـید هنوز به او علاقه دارید. در عوض، همسرتان نیز سعی خواهد کرد این زیبایی و دل‌ربایی را با شما تقسیم نماید. سؤالی هست؟ این‌جوری فکر نمی‌کنید؟

“در مورد . . . چه احساسی داری؟”

پرسیدن این سؤال درباره احساس او در مورد هر چیز، به همسرتان نشان می‌دهد که شما خالصانه برای احـساسـات او اهمیت قائل هستید. زن‌ها عاشق بیان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوری می‌بـاشند. با این حـال، بـدانید که خود را در دام گفـت‌وگویـی طولانی و عمیق در مورد آن موضوع گرفتار خواهید کرد. بنابراین اگر شب تصمیم به دیدن مسابقه فوتبالی را دارید، این سؤال را مطرح نکنید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این سؤال بیان‌گر جنبه مهربانی و دلسوزی یک فرد است. وقتی همسرتان درمی‌یابد که شما توجه‌تان را به وی مبذول داشته‌اید، او نـیـز متقابلاً تمام احساسات خود را با شدتی بسیار بیشتر، اهداء خواهد نمود. یعنی اگـر قـبـلاً فـقـط فردی جذاب به‌شمار می‌آمدید، اکنون همانند جواهری در چشم او جلـوه خواهید کرد. متوجه منظورم می‌شوید که؟!

“تو زیباتر از دوستان دیگرت هستی”

قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی، باعث بالا رفتن اعتمـادبـه‌نفـس وی شـده و سـبـب می‌گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم‌جنس خود بتواند فرمانروایی کند. این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان ارتقای چشمگیری خواهد داد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : گذشته از این‌ که باعث می‌گـردد او از لحاظ زیبایی ظاهری خود را برتر از اطرافیانش تصور کند، این جمله کوتاه به همسرتان تفهیم می‌کند که شما تا چه حد برای وی ارزش قائل هستید. بعلاوه، زمانی که دوستانش پیش شـما هستند، کمتر احساس نگرانی خواهد کرد. او در مـورد خـودش احـسـاس خـوبـی نموده و پاداش سلیقه به خرج دادن شما را خواهد داد. با این حال، یک احتمال جانبی بالقوه وجود دارد: یک همسر حسود این سخن را مدرکی برای متهم نمودن شما به این‌که قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را دارید، به‌شمار خواهد آورد.

“تو واقعاً زرنگ و باهوشی”

با تـصـدیـق نـمودن هـوش و ذکـاوت وی، ایـن معـنی را می‌رسانید که علاوه بر محاسن ظاهری، متوجه ذهن و فکر توانمندش نیز شده‌اید. هـمـسر شـما بـا شنیدن این جمله در مورد همه جوانب زندگی خود احساس رضایت و خشنودی خواهد نمود. این سخـن نشانه احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب می‌گردد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : همسرتان این مسئله را که شما فقـط بـه فـکر روابط جنسی نیستید و قادرید ماورای چنین موضوعات فکر کنید را تحسین خواهـد کرد. زن‌ها عاشق مردان صـمـیمی و خـوش‌قـلب مـی‌بـاشند و هیچ چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذکاوت آن‌ها نمی‌تواند صفات آقامنشانه شما را آشکار نماید.

رمز موفقیت در زندگی

زن‌ها به آن‌چه که در فکر شما می‌گذرد، توجه زیادی دارند

“در روابط جنسی بسیار خوب هستی”

بیان این جمله باعث می‌گـردد هـمـسرتان احساس کند که او یک الهه است. شنیدن این عبارت به همسر شـما تفهیم می‌کنـد کـه روابـط جنسی و زناشویی او به چشم شما بی‌عیب‌ونقص بوده و باعث می‌گردد که احساس نماید واقعاً می‌داند کـه چگـونه باید مرد خود را راضی نگه دارد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : تحسین و تمـجید از عملکرد او نشان‌گر این است که شما به روابط جنسی فقط به‌ عنوان ابزاری برای ارضاء نــمودن خود نگاه نکرده، بلکه همه جنبه‌های آن را مورد ستایش قرار می‌دهید.

“می‌خواهم همه عمرم را با تو سپری کنم”

ایـن جمله‌ای سنگین است؛ معنی آن فاصله زیادی با دادن پیشنهاد برای ازدواج نـدارد. بنابراین پیش از گفتن‌اش به نامزدتان مراقب عواقب‌اش باشید. اما به‌خاطر داشته باشید که ریسک کردن اغلب پاداش و نتیجه مطلوب به دنبال خواهد داشت. هنگامی‌که این جـمله را بیان می‌دارید، او از لحاظ روانی بسیار سرحال می‌گردد. جـمـلات دیـگـری کـه تقریباً همین نتیجه را داشته ولی تعهدآوری آنها کمتر می‌باشد، عبارت‌اند از: “فقط تو میتونی تا این حد منو خوشحال کنی” و “من دوست ندارم با هیچ‌کس دیگری جز تو باشم”.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : همه زن‌ها عاشق شنیدن جملاتی حاکی بر سرسپردگی دیرپا و بادوام از همسرشان هستند. مطمـئـن بـاشیـد کـه بـعد از گفتن این جمله سلامی همیشگی را از او خواهید شنید.

“تو بهترین دوست منی”

به او می‌گویید که چگونه ماوراء و فراسوی مسائل جنـسی می‌اندیشید و به این معنی اسـت که برای رابطه تان ارزش قائل هستید و مایل‌اید کارهایی را بـه‌هـمراه او انجام دهید که مردان دیگر ممکن است رغبتی به آن نداشته باشند. همسرتان بعد از شنـیـدن ایـن جمله پیوستگی مقاومت‌ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این جـملات شـما را در نـظر وی بـه‌جای یـک فرد عادی که مجبور به گذراندن وقت‌اش با او است، به انسانی معنی‌دار و جذاب تـبـدیـل می‌کند. این شما را به ابتدای لیست خواسـتگـاران پرتاب می‌کند، چرا که شما به مهم‌ترین نکته اشاره کرده‌اید: دوستی و رفاقت.

“تو یک مادر ایده‌آل خواهی شد”

اغلب زن‌ها به دنبال این هستند که روزی بچه‌دار شونـد. همچنین، اکـثـراً با خود کلنجار می‌روند که آیا در این راه مـوفق تحسین و تمـجید از عملکرد او نشان‌گر این است که شما به روابط جنسی فقط به‌ عنوان ابزاری برای ارضاء نمودن خود نگاه نکرده، بلکه همه جنبه‌های آن را مورد ستایش قرار می‌دهید.

خـواهد بـود یـا خـیر. بـا گفـتن این جمله به او اطمینان می‌دهید که حتماً به هدفش خواهد رسید. بعلاوه، با ارضـای نیازهای درونی او باعث آرامش و تسکین وی می‌شوید. بیان این کلمات از زبان شما به‌عنوان یک همسر، او را تبدیل به خوشحال‌ترین انسان روی زمین خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این‌گونه به‌طورغیرمستقیم به همسر خود می‌فهمانید که مایل‌اید از او بچه‌دار شوید. واضح است که این نوایی بسیار خوشایند در گوش او می‌باشد. از این نقطه، همسرتان بیشتر پذیرای پیشرفت و ترقی شما خواهد شد.

“تو زندگی منو کامل می‌کنی”

این به او می‌گوید که تنها فرد موردعلاقه شما است. همه زن‌ها دوست دارند این جمله را از شوهرشان بشنوند. بـیـان ایـن عبـارت بـه مفهوم آن است که شما همسر خود را به‌صورت کامل پذیرفته‌ایـد و ایـن‌که او به‌صـورت موجودی اجتناب‌ناپذیر و همیشگی برای شما در آمده است. در همسرتان احساس لـذّت‌بـخش غیرقابل تصوری به‌وجود آمده و تا چندین روز لبخند از لبانش جدا نخواهد شد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این جـمـله اسـاسـاً مـی‌گـوید که شما در زندگی به او نیاز داشته و نمی‌توانید بدون او به زندگی ادامه دهید. زن‌ها از شنیدن چنین جملاتی بسیار مشعوف می‌گردند.

اشاره باشکوه “دوستت دارم”

این جمله “دو کلمه‌ای” معروف و کوتاه کـه هـمگی ما برایـش اهـمیت بسیار زیادی قائل هستیم، می‌تواند تأثیر شگرفی به همراه داشته بـاشد. اگر ازدواج کرده‌اید خوب است هر روزه چندین‌بار برای همسرتان تکرارش نمایید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : گفتن این عبارت به همسرتان بـاعث روشن نگاه داشتن شعله‌های آتشی می‌گردد که همیشه نیاز به برافروزی دارند. اگـر در بـین شما کسانی تـا به حال این جمله را به همسرشان نـگفـتـه‌انـد، هرگاه احساس آمادگی نمودید، تردید به خود راه نداده و آن را بیان کنید. هیچ‌گاه از گفته خود پشیمان نخواهید شد، وقتی که عکس‌العمل او را می‌بینید (یا احساس می‌کنید).

منبع: سلامت نیوز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار