تبلیغات

جدیدترین انواع مدل شلوار زاپ دار دخترانه + آموزش زاپ‌دار کردن

شلوار زاپ دار دخترانه به شلوارهایی گفته می‌شود که پارگی‌های تعمدی در بخش‌هایی از شلوار، معمولا بر روی زانو یا ران شلوار ایجادشده است. زاپ دار کردن شلوار چندان کار سختی نیست و خودتان به راحتی قادر خواهید بود شلوارهای قدیمی خود را زاپ دار کنید.

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل رنگ روشن
ستاره
| سرویس مد و پوشاک –
استایل خیابانی مورد علاقه شما چیست؟ اگر استایل اسپرت و پوشیدن شلوار جین را می‌پسندید، دست به کار شوید! به کمک قیچی، رنده، سمباده، تیغ و یا بشکاف شلوار جین خود را زاپ دار کنید. مدل‌های جدید شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مشکی

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین چسبان

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین چسبان

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین

مدل شلوار زاپ دار دخترانه


زاپ دار کردن شلوار جین برای این منظور ابتدا محل مورد نظر را برای ایجاد زاپ مشخص کنید. بهترین قسمت برای ایجاد زاپ حدودا ۵ سانتی‌متر بالاتر از خط زانو است. ولی قانون مشخصی وجود ندارد و شما می‌توانید بسته به سلیقه خود زاپ را بر روی ران یا کاملا روی خط زانو ایجاد کنید. محل مورد نظر را علامت گذاری کنید و به کمک قیچی یا کاتر برش‌های عرضی ایجاد کنید. سپس از بشکاف کمک گرفته و شروع به جداسازی تار و پود کنید. خلاق باشید! از پارچه‌های رنگی برای تزئین بخش‌هایی از زاپ استفاده کنید. با این کار علاوه بر ایجاد رنگ و تنوع در شلوار جین خود می‌توانید مجددا استحکام آن بخش از شلوار را به آن بازگردانید. همچنین، از برهنگی در آن قسمت از شلوار جلوگیری می‌کنید. روش دیگری که برای زاپ دار کردن شلوار می‌تواند خلاقانه باشد، استفاده از نخ‌های رنگی است. با چند کوک ساده یا گلدوزی مختصر، شلوار جین خود را خاص و به روز کنید. در ادامه نمونه‌هایی از شلوار زاپ دار دخترانه را جهت ایده گرفتن مرور خواهیم کرد.

بیشتر بدانید: زاپ دار کردن شلوار لی (آموزش مرحله به مرحله)

نحوه  زاپ دار کردن شلوار دخترانه
آیا تا کنون تجربه‌ای درباره بازیابی لباس‌های قدیمی خود داشته اید؟ کدام یک از مدل‌های شلوار زاپ دار دخترانه بالا را می‌پسندید؟ نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش "ارسال نظر" با ما به اشتراک بگذارید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار