تبلیغات

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان + عکس

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان به گزارش اولی ها: الهام چرخنده با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نسبت به ادعاهای خواهران منصوریان واکنش نشان داد.

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان

دیروز خبری از خواهران منصوریان و الهام چرخنده در فضای مجازی دست به دست چرخید. ماجرا از این قرار بود که خواهران منصوریان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی وی پلاس مدعی شدند، الهام چرخنده به آنها گفته اگر چادری بشوند، به آنها 100 میلیون تومان پول نقد، ماشین و… می دهد.

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان

واکنش الهام چرخنده به ادعای خواهران منصوریان

امروز الهام چرخنده با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود به این ادعا پاسخ داد و نوشت:

قاضی فقط خداست پس انقدر زود کسی را قضاوت نکنیم.

قصد توهین به خواهران منصوریان را ندارم اما نمیتوانم ساکت بنشینم و بگذارم که آبروی بنده و چادر را به سخره بگیرند

طی مصاحبه ای خواهران منصوریان از اینجانب چنین یاد کرده اند که بنده با وعده مالی آن ها را به حجاب وادار کرده اما موضوع چیز دیگریست

طبق گفته خودشان نباید روی حجاب قیمت گذاشت و بنده هم روی گذاشتن چادر قیمتی نگذاشته و تنها قصد حمایتی روحی و حتی مالی بابت بهتر دیده شدن و بهبود وضعیت ورزشی آن ها از طریق وزارت ورزش و فدراسیون بوده

تا کنون حتی خود بنده هم نمیدانستم که خواهران منصوریان ذچار این سوءتفاهم که موضوع حجاب با چادر در عوض کمک های مالی شده اند، لطفا دچار سوءتفاهم نشوید هم خواهران منصوریان هم مردم ایران.

نمیدانم این بازی رسانه ایی تا کجا قراره کشیده بشود اما دیگر با این قضاوت های نادرست کاری نمیشود کرد و با این حرفای متناقض نمیشود چادر و حجاب را تخریب کرد مردمی که همه را به راحتی قضاوت میکنید واقعا با عقل جور در میاید که بنده بخواهم به کسی که در آن دوره شناخته شده نبودند بخواهم ماشین و منزل و مبلغ زیادی پول و یا رشوه در آن دوره بدهم بنده مگر که بودم در آن دوره که بتوانم همچین پیشنهادهایی دهم، اگر مدرکی بابت این موضوع هست بفرمایید وگرنه ادعای دروغین تاوان ناخوشایندی خواهد داشت.

چیزی را که بدان علم نداری دنبال مکن زیرا گوش و چشم و قلب همه مورد پرسش واقع خواهند شد (اسراء 36)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار