تبلیغات

افشاگری خواهران منصوریان از پیشنهاد میلیونی الهام چرخنده + فیلم

افشاگری خواهران منصوریان از پیشنهاد میلیونی الهام چرخنده به گزارش اولی ها: خواهران منصوریان قهرمانان ووشو کشورمان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی وی پلاس دست به افشاگری جسورانه و غیرمنتظره زدند و تاکید کردند الهام چرخنده مجری معروف تلویزیون به آنها وعده داده که اگر چادر سرشان کنند 100 میلیون تومان پول نقد به ازای هر نفر به همراه خانه و خودرو خواهد داد و آنها را با این وعده‌ها بازی داده است.

افشاگری خواهران منصوریان از پیشنهاد میلیونی الهام چرخنده

افشاگری خواهران منصوریان از پیشنهاد میلیونی الهام چرخنده

افشاگری خواهران منصوریان که در بازی های آسیایی اندونزی نیز خوش درخشیدند را در ادامه می بینید:

فیلم افشاگری خواهران منصوریان

شهربانو منصوریان همچنین در ادامه مصاحبه گفت: از پنج سالگی در خانه مردم کار می‌کردم و چون قدم به سینک ظرفشویی نمی‌رسید چهارپایه می‌گذاشتم زیر پایم تا قدم برای شستن ظرف برسد. با کار کردن در خانه مردم پول باشگاه رفتن‌مان را در می‌آوردیم.

او همچینین درباره درگیری اش با شهردار سمیرم گفت: شهردار سمیرم را کتک زدم چون شش ماه سرکارم گذاشت.

الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان، نوابغ ووشو ایران و جهان هستند که توانسته اند با اتکا به قدرت بدنی و عزمی جزم، در یکی از سخت ترین رشته های ورزشی، برای ایران، افتخارات جهانی کسب کنند. در تاریخ ورزش ایران، حضور سه خواهر قهرمانی در یک رشته ورزشی سابقه نداشته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار