تبلیغات

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده فیم سینمایی رویای سهراب با محوریت زندگی سهراب سپهری شاعر نامدار معاصر ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی تن در حال ساخت است.

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری

فیلمبرداری این فیلم سینمایی از مرداد ماه آغاز شد و انتظار می‌رود اواسط مهر ماه به پایان برسد.

فیلمبرداری این اثر هم اکنون در شهر کاشان ادامه دارد. این فیلم به زندگی سهراب سپهری، شاعر و نقاش سرشناس ایرانی خواهد پرداخت. سهراب سپهری که به صورت مطلق در سبک نیمایی شعر سروده است، بسیاری از شعرهایش تصویرسازی های خاصی داشته اند.

او همچنین کتاب شعرهایی مانند مرگ رنگ، صدای پای آب و ما هیچ، ما نگاه را سروده است. در زیر می توانید قسمت کوتاه یکی از مشهورترین شعرهای این شاعر سرشناس را بخوانید.

پشت دریاها شهری ست

که در آن پنجره‌ها رو به تجلی باز است

بام‌ها جای کبوترهایی است، که به فواره هوش بشری می‌نگرند

دست هر کودک ده ساله شهر، شاخه معرفتی است

مردم شهر به یک چینه چنان می‌نگرند

که به یک شعله، به یک خواب لطیف

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری

ساخت فیلم زندگی سهراب سپهری

در فیلم سینمایی رویای سهراب بازیگرانی مانند بهاره کیان افشار، مهدی سلطانی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، ابوالفضل میری، مینا جعفر زاده، محمد برسوزیان، فروغ امجدی، حسین محمدیان، غزاله اکرمی، داود خلیلی، شادی عزیزی، مرتضی مرتضایی و مهرداد داوری حضور خواهند داشت.

علی قوی تن، کارگردان و تهیه کننده فیلم نیز پیش از این فیلم هایی مانند پرواز بادبادک، آسمان آبی مادرم و پل سفید را ساخته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار