تبلیغات

۴ نفر کشته در آتش‌سوزی جنگلهای مریوان + تصاویر کشته شده ها

۴ نفر کشته در آتش‌سوزی جنگلهای مریوان + تصاویر کشته شده ها

ظهر روز گذشته آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های اطراف روستای پیله و سلسی شهرستان مریوان رخ داد و ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

سایت بیا تو تفریح- اسماعیل منوچهری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مریوان ، از آتش‌سوزی در جنگل‌های اطراف روستای پیله و سلسی این شهرستان خبرداد و گفت: متأسفانه به دنبال آتش‌سوزی جدی که در جنگل‌های اطراف روستای پیله و سلسی این شهرستان رخ داد، ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

آتش سوزی جنگلهای مریوان، تصاویر کشته شده ها آتش‌سوزی جنگلهای روستای “پیله و سلسی” مریوان آتش سوزی جنگلهای مریوان، تصاویر کشته شده ها آتش‌سوزی جنگلهای روستای “پیله و سلسی” مریوان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مریوان تصریح کرد: شدت و گسترش آتش‌سوزی به حدی بالاست که احتمال دارد چندین نفر دیگر نیز خفه شده باشند.

منوچهری افزود: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست.

وی گفت: در این آتش‌سوزی ۴ نفر از هم‌وطنان جان باختند که دو نفر آنها از نیروهای منابع طبیعی شهرستان مریوان و دو نفر دیگر نیز از اعضای انجمن سبز مریوان هستند، که اسامی آنان به‌شرح زیر است:

۱- شریف باجور فرزند بایزید

۲- محمد پژوهی فرزند احمد

۳- رحمت حکیمی‌نیا فرزند امین

۴- امید حسین‌زاده (کهنه‌پوشی) فرزند احمد

www.delgarm.com تصاویر افرادی که در آتش‌سوزی مریوان کشته شدند

این آتش‌سوزی با کمک نیروهای منابع‌طبیعی و تلاش نیروهای مردمی هم‌اکنون به طور کامل مهار شده است.

منتشر شده توسط: بیا تو تفریح

۴ نفر کشته در آتش‌سوزی جنگلهای مریوان + تصاویر کشته شده ها

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار