تبلیغات

فروش خانه ۱۰ میلیاردی با اسناد جعلی

کلاهبردارانی که با اسناد و مدارک جعلی یک خانه ویلایی را در شهرک غرب بیش از ۱۰ میلیارد تومان فروخته بودند توسط مأموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

به گزارش صبحانه،خریداری که در دام این کلاهبرداران افتاده است با طرح شکایت در اداره آگاهی گفت: برای خرید یک ساختمان مسکونی به بنگاه املاکی واقع در شهرک غرب (قدس) مراجعه کردم و پس از پرداخت بخشی از پول معامله بابت مابقی آن هفت واحد آپارتمان در منطقه میرداماد را به فروشنده به نام سعید انتقال دادم، اما پس از نقل و انتقال قطعی و پرداخت پول، زمانی که قصد تخریب ساختمان کلنگی خریداری شده را داشتم مشخص شد که همه مدارک ملک خریداری شده جعلی است؛ پس از آن هم مشخص شد آپارتمان‌هایی هم که در جریان معامله واگذار کرده بودم فروخته شده است. ضمن تحقیق پی بردم ۳ نفر از مشاوران املاکی که از طریق آگهی روزنامه برای خرید ملک به آن‌ها مراجعه کرده بودم فراری شده‌اند. کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری سه مشاور املاک شدند و در ادامه با شناسایی سعید که نام واقعی او بهروز است وی نیز دستگیر شد و به اداره آگاهی انتقال یافت.

بهروز پس از دستگیری به کلاهبرداری از مرد شاکی اعتراف کرد و گفت که جعل اسناد توسط شخصی به نام هادی انجام شده است. با شناسایی مخفیگاه هادی درحوالی میدان حق شناس، وی به محض مشاهده مأموران خودش را از طبقه سوم به داخل حیاط خانه انداخت که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت؛ وی پس از انتقال به اداره چهاردهم پلیس آگاهی به جعل اسناد و مشارکت در کلاهبرداری اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی‌پور گفت: متهمان پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده، با صدور قرار قانونی چند میلیارد تومانی از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند./روزنامه ایران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار