تبلیغات

این مُدهای سال ۲۰۱۸، واقعا زشت هستند!

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: همانطور که شما هم می دانید، هر سال مدهای مخصوص به خود را دارد که اکثرا الهام گرفته از مدهای سالها قبل می باشند. هر فردی سلیقه شخصی خود را دارد اما زمانی که لباس یا اکسسوری مد می شود، تقریبا همه بدان علاقمند می شوند و آن را دنبال می کنند. به عنوان مثال ما لباس گشاد را نمی پسندیم اما زمانی که این مدل لباس مد می شود، ما نیز وسوسه می شویم تا آن را به تن کنیم. در واقع این مد است که بر سلیقه ما غالب می شود. 

در ادامه برخی از مدهای منفوری را در سال 2018 مد شدند و طرفداران بسیاری را نیز به خود جلب کرده اند، برایتان آورده ایم. 

پاشنه گربه ای

کفش های پاشنه گربه ای که الهام گرفته از مد سال 1960 است را تا به حال در پای کودکان می دیدیم. این مدل کفش که مخصوص کودکان بود، از جنس پلاستیک بوده و دارای پاشنه ای به نسبت کوتاه می باشد. اما اخیرا طراحان تصمیم گرفتند که این مدل را برای بزرگسالان نیز به کار گیرند. آنها ظاهر این کفش را کلاسیک و ظریف تر کرده و آن را برای بزرگسالان نیز طراحی کردند. 

مدهای منفوری که سال 2018 مد شدند

حتما شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر از این مدل نفرت داشتید اما حال که می بینید این مدل پاشنه تبدیل به یکی از مدل های سال شده است، حتما نظرتان را تغییر خواهید داد. این مدل دیگر نه یک مدل منفور، بلکه به کفشی محبوب که تلفیقی از سبک سنتی دهه 1960 و مدرن می باشد، تبدیل شده است.

بنفش تیره

بنفش رنگ لوکسی به حساب می آید اما هنگامی که صحبت از پوشیدن این رنگ می شود، کمی دو به شک می شویم. اگرچه تونالیته های کمرنگ بنفش مانند یاسی بسیار زیبا و همیشه مورد توجه اند، اما تونالینه های تیره تر آن مانند بنفش تیره، خیلی مورد علاقه ما نیست. 

مدهای منفوری که سال 2018 مد شدند

اما این باور تا زمانی بود که این رنگ در صنعت مد و فشن جایی نداشت. در اوایل سال 2018 ، زمانی که رنگ بنفش پر رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب شد، نظر ما هم با آن تغییر کرد. ما این رنگ را به عنوان رنگی کودکانه به حساب می آوردیم اما حال آن را بر تن بسیاری از اطرافیانمان می بینیم و به آن نیز علاقه نشان می دهیم.

بنفش تیره، زمانی که در کنار تونالیته های روشن تر این رنگ مانند بنفش روش، قرار می گیرد، ترکیب زیبایی را بوجود می آورد. اگر چه این رنگ را نمی توان در هر مکان و موقعیتی به تن کرد اما در مواقعی که می خواهیم متفاوت از دیگران در جمع به بدرخشیم، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

شلوار فاق بلند

سال 2017، سال شلوارهای چسبان و فاق کوتاه بود. در آن زمان از شلوارهای گشاد یا حتی راسته بیزار بودیم و حتی فکرش را هم نمی کردیم که روزی بتوانیم از شلوارهای تنگ مان دل بکنیم اما سال 2018 مد برگشت و این اتفاق افتاد. در واقع شلوارهای گشاد و فاق بلند جایگزین شلوارهای فاق کوتاه و تنگ شدند. حال با پوشیدن شلوارهای مدل دهه 90 پدر و مادرهایمان مشکلی نداریم و اتفاقا احساس می کنیم که خیلی هم به ما می آید.

مدهای منفوری که سال 2018 مد شدند

آگلی اسنیکر

اوه، خدای من! حتی خواب پوشیدن کتانی های معروف به آگلی اسنیکر را هم نمی دیدیم! این کتانی ها مد دهه 90 میلادی بودند که تا به حال هیچ زیبایی برایمان نداشته اند. در حقیقت، ما حتی حاضر نبودیم که برای یک دقیقه هم که شده آنها را به پا کنیم، اما امسال این مدل کفش بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد و به عنوان مد سال، روانه بازار شد. 

مدهای منفوری که سال 2018 مد شدند

حال به گونه ای شده تنها افراد خوش استایل و روی مد، این کتانی را به پا می کنند و جالب است که از نظر ما هم بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسد.

کت سایز بزرگ

اگر به عکس های سال 1980 نگاهی بیاندازید، خواهید دید که کت های سایز بزرگ در آن سال روی مد بوده اند. تا قبل از زمانی که این مدل کت مد شود، پوشیدن آن از نظر ما مسخره می آمد و با خودمان می گفتیم، کت بزرگ تر از تن مان؟! رنگ های زشت؟ نه اصلا! اما از وقتی که این مدل کلاسیک بار دیگر جای خود را در صنعت مد و فشن پیدا کرد، نظر ما نیز نسبت به آن عوض شد. 

مدهای منفوری که سال 2018 مد شدند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار