تبلیغات

خاطره بهاره رهنما از استاد عزت الله انتظامی (عکس)

خاطره بهاره رهنما از استاد عزت الله انتظامی (عکس)

به گزارش ایران ناز , آقای بازیگر , صبح امروز درگذشت. فوت استاد عزت الله انتظامی باعث واکنش های بسیاری از سوی بازیگران و هنرمندان و افراد مختلف شد . در این میان بهاره رهنما نیز به درگذشت استاد عزت الله انتظامی واکنش نشان داده و خاطراتی از تاثیر عزت الله انتظامی بر زندگیش بیان کرد که در ادامه میبینید:هميشه ميگفتيد بازيگره و نگاهش،بازيگره و چشمهاش،و من و ما سعي ميکرديم تا چشم ها مون و نگاهمون پر از حس نقش باشه و باز هميشه عقب بوديم ، و هر فيلمي از شما ميديذم باز به خودم ميگغتم اما اين چشمها يک کار ديگري با تماشاچي ميکنند،که نميدانم چيست؟

خاطره بهاره رهنما از استاد عزت الله انتظامی (عکس)

در کاري که افتخار بازي کردن کنارتون رو داشتم “گاو خوني”اقاي بهروز افخمي بود،اصفهان بوديم و من تازه فهميدم قدرت نگاه کردن مستقيم به چشمهاتونو ندارم بس که لبريز بود،لبريز از عشق و لبريز از زندگي،يادمه يکبار اينو‌به “بهرام رادان “ گفتم و اونهم خنديد و تاييد کرد،اولين فيلمي هم که بعد انقلاب به جشنواره کن رفت همين فيلم بود ،شما و اقاي معلم مرحوم و عزيز که هر دواين روزها نيستيد و چقدر خاطرات خوب و اينکه امروز اعتراف ميکنم که اين ولع براي يادگيري و درس خوندن رو از شما اموختم که گفتيد :”بابا سعي کن درستو کنار اين کار ازش غافل نشي بعدها تفاوتشو ميبيني”!

شما بار ها به خيلي از ما جوانتر ها “نه” گفتن و محکم ماندن در شرايط سخت را اموختيد،اين شما بوديد که بعد از افتخاري که براي افتتاح و ديدن اولين بار نمايش “چشم هايي که مال توست” هفت سال پيش در فرهنگسراي نياوران به من  داديد،در حاليکه مرواريد اشک هايتان را پاک ميکرديد گفتيد: “اين اجرا رو هميشه رو صحنه نگهدار،تا پير شي بازيش کن مردم ميان ميبينن قلبشون گرم ميشه خوبه”!

من ذره اي از اقيانوس ادم هاي تاثير گرفته از منش و روح بزرگ شما هستم،دوستتان دارم و بيشتر از قبل به اموخته هايم از شما پايبندم،استادم،عزت هنر کشورم به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را…

پي نوشت:تسليت به ملت ايران و خانواده محترم “انتظامي”#تسليت#ايران#عزت_الله_انتظامي

خاطره بهاره رهنما از استاد عزت الله انتظامی (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار