تبلیغات

نشانه های دوست داشتن واقعی پسران

زبان بدن آقایان

21 نشانه زبان بدن که نشان می دهد او به تو علاقه دارد.

مردان نمی توانند مانند زن ها همیشه بگویند که هنگام لمس شدن چه احساسی دارند.

پتی وود، متخصص زبان بدن با بیش از 30 سال تجربه و نویسنده سیگنال های موفقیت، راهنمای خواندن زبان بدن، می گوید: این بدان علت است که سیگنال های زبان بدن ناخودآگاه می توانند فاش شده و سخن بگویند.

بنابراین، در مراحل اولیه یک رابطه جدید ( مانند زمانی که شما برای اولین بار او را ملاقات می ‌کنید )، به دنبال نشانه‌ های زیر باشید تا بفهمید او به چه چیزی فکر می کند.

بزرگ شدن مردمک چشم

اتساع مردمک چشم یا به دلیل این است که در یک مکان خیلی تاریک هستید و یا این سیگنال ظریف نشانه علاقه طرف مقابل به شماست. وود معتقد است: “اتساع مردمک یک واکنش مغزی است که زمانی رخ می ‌دهد که چیزی را دوست دارید و یا به چیزی جذب می‌ شوید. “

بالا رفتن ابروها

افراد تمایل دارند از این حالت نیمه آگاه استفاده کنند و به باز کردن چشمانشان در زمانی که چیزی را که می بینند دوست دارند، کمک کنند. اگر وقتی که شما حرف می ‌زنید، ابروانش را بالا می ‌برد، معنی ‌اش این است که به آنچه می گویید، علاقه‌ مند است.

نمایان شدن دندان های جلو

وود می گوید: “مردان مانند حدود 5 سالگی شان لبخند نمی زنند، مگر اینکه واقعا خوشحال باشند” او ممکن است حتی در حال شوخی هم نخندد. اما یک روز بالاخره خنده همراه با نمایان شدن دندان هایش را خواهید دید. وود معتقد است زمانیکه او واقعا خوشحال باشد نمی تواند خنده اش را پنهان کند و با این خنده دندان های پیشین او در معرض دید قرار خواهد گرفت.

خنده به پهنای صورت و فراتر از دهان

یک خنده واقعی فراتر از دهان رفته و صورت را نیز در بر می گیرد. خنده واقعی پیشانی را بالا برده و چشم ها را بازتر می کند. اگر لبخند او تمام صورتش را در بر بگیرد، به این معنی است که شما به نحو احسن بر او تاثیر می گذارید.

زبان زدن به لب ها به صورت خیلی جذاب

وود می گوید:‌”وقتی شما جذب یک نفر می‌ شوید ، دهان شما بزاق بیشتری تولید می‌ کند.”.

زبان زدن و لیسیدن جذاب لب ها و یا فشردن آنها به صورت آرام به هم، یکی دیگر از نشانه های بدنی کسی است که جذب شما شده است.

قفل شدن چشم هایش بر روی صورت شما

ممکن است فکر کنید فردی که شیفته شما شده، به سختی چشمانش را از چشم های شما جدا می کند، اما تماس چشمی بدون توقف می‌ تواند باعث شود که فرد احساس معذب بودن کند. بنا بر این قانون جدید، وود می گوید:‌ “اگر او 80 درصد از تعاملش را خرج نگاه کردن از چشم ها به بینی و یا لب هایتان می کند، او به شما علاقمند است.”

کشیدن نفسی عمیق هنگام دیدن شما

بله مردان هم به اکسیژن نیاز دارند، اما زمانی که او ناخوداگاه نفسی عمیق می کشد، شکمش را جمع کرده و قفسه سینه اش را باد می کند. وود می‌ گوید : این یک راه ناخودآگاه برای عریض تر به نظر رسیدن بالاتنه پشتی و کوچک تر به نظر رسیدن کمر است که دو ویژگی هستند که او را مناسب تر و مطلوب تر (از دیدگاه تکاملی) نشان می دهند. به عبارت دیگر او به شما علاقمند است و سعی در جذب کردن شما دارد.

هنگامی که صحبت می ‌کنید به سمت شما خم می‌ شود.

شاید این نشانه خیلی به چشم نیاید اما زمانی که او بتواند از لحاظ جسمی به خوبی شما را بشنود، و به هر حال به آن توجه داشته باشد ، به این معنی است که به چیزی که می‌ خواهید بگویید علاقمند است.

دست هایش را روی مفصل ران خود قرار می دهد و آرنج‌ ایش را به طرفین می گذارد.

از آنجا که این حالت نسبت به قرارگیری بازوان در طرفین فضای بیشتری را می گیرد، وود می گوید:‌این یک نشانه قدرت مردانه است که برای نشان دادن برتری فیزیکی نسبت به دیگران از آن استفاده می کنند. معنی این حالت این است که او به دنبال توجه است و اگر این کار را در برابر شما انجام داد پس به دنبال توجه شماست.

همچنین بخوانید: نشانه های عشق واقعی زانویتان را لمس می کند و یا موهایتان را به پشت گوش می گذارد.

وود می‌ گوید : وقتی که او تماس فیزیکی خود را با بهانه دیگری آغاز می کند، این یک آزمون برای دیدن نحوه واکنش شما به لمس او است.

وود می‌ گوید: از آنجا که لمس ابزاری است که او برای تست محدودیت های خود استفاده می کند، می تواند به این معنی باشد که او فقط علاقه مند به رابطه جنسی است. اگر او واقعا تو را دوست داشته باشد ، ممکن است به آرامی عقب بکشد و به شیرینی لبخند بزند، که یعنی می‌ خواهد وقت بگیرد و به تو نزدیک تر شود.

نشستن با پاهای باز

از آنجا که این موقعیت ، بخش‌ هایی از فرد را نشان می‌ دهد، که سرشار از عصب های حساس است، این یک موقعیت آسیب ‌پذیر است که می‌ تواند به معنای آن باشد که تمایل دارد خودش را از آنجا بیرون کند ( به معنای واقعی و احساسی ) که بتواند شما را بشناسد.

زاویه دار کردن باسن به سمت شما

وود می گوید: از آنجا که باسن یک اندام آشکار جنسی است، اغلب نشانه جذابیت جنسی یا فقدان آن است. اگر او زاویه باسنش را از شما دور نگه می دارد، احتمالا گزینه دوم برقرار است.

نشانه رفتن انگشتان پا به سمت شما

از آنجا که پاها در هنگام خطر وارد می شوند و واکنش نشان می دهند، آنها عمدتا توسط ذهن ناخودآگاه کنترل می شوند و می توانند در تعاملات اجتماعی نیز بیانگر موضوعات زیادی باشند. وود معتقد است پاها به نقطه ای که قلب می خواهد برود تمایل دارند. البته، زمان ‌بندی در تفسیر پاها بسیار مهم است: اگر با فردی صحبت می ‌کنید که علاقه ‌مند به نظر می ‌رسد، دست او را لمس می ‌کنید، و سپس می بینید که زاویه پاهایش را از شما دور می‌ کند نشانگر این است که علاقه ‌ای به این موضوع ندارد.

عبور دادن و گذراندن پاها

اگر او به شکلی از پاهایش عبور کند که بدن و اندام بالایی بدنش او را از تو دور کند، ممکن است بی‌ طرف باشد. اما اگر پاهایش را دور کند و بقیه بدنش را به سمت شما بکشاند، این می تواند به این معنی باشد که او کمی خجالتی است. این موضوع به شخصیت او بستگی دارد.

در حالیکه در حال حرف زدن هستید به سمت شما می آید.

بدیهی است که قصد او نزدیک تر شدن به شماست.

بدون روبرو شدن و نگاه به شما صحبت می کند.

وود معتقد است که این می تواند نشانه ای باشد که گزینه هایش را باز نگه می دارد. اگر او تلاش می کند موضوعی مشترک پیدا کند یا سوال های زیادی را مطرح کند، زبان بدن او ممکن است شخصیت او (خجالتی) را انعکاس دهد و واقعا می تواند شیفته شما شود.

همچنین بخوانید: روانشناسی زبان بدن مردان عاشق گلویش را لمس می کند.

وود می گوید “گلو ارتباط و آسیب ‌پذیری را نشان می‌ دهد”

اگر او در طول تعاملات خود گلویش را لمس می کند، به شما علاقه مند است. اما دوباره، زمینه می تواند در اینجا بازی کند. پس سعی کنید قبل از اطمینان به او نشانه های دیگر این لیست را بررسی و مشاهده کنید.

هنگامی که دست شما را می گیرد، کف دستش را بر خلاف شما فشار می دهد

این نوع نگه داشتن دست، تمایل به اتصال دارد. همین مساله برای انگشتان به‌هم ‌پیوسته هم صدق می ‌کند، در حالیکه کف دست طاقدار به معنی ترس طرف مقایل است.

در حالی که صحبت می ‌کند ، بازویتان را لمس می ‌کند

پیام روشن و واضح است: او می ‌خواهد توجه شما را به خود جلب کند، می خواهد از اینکه می ‌تواند شما را تحت ‌تاثیر قرار دهد و یا از اینکه به او گوش می دهید مطمئن شود.

در کنار شما قدم می زند

وود می گوید: ‌”اگر او دو قدم جلوتر از شما قدم برمی دارد به این معنی است که بیشتر از اینکه نگران شما باشد نگران خودش است” مگر اینکه بخواهد شما را در فضایی شلوغ و یا ترسناک هدایت کند، او باید سرعت خود را برای مطابقت با شما تنظیم کند.

او با لیوانش بازی می کند

وود می ‌گوید: ” این می ‌تواند نشانه ‌ای از عصبانیت و یا جذابیت باشد. نوازش می ‌تواند نشان دهد که او می ‌خواهد شما را لمس کند.”

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار