تبلیغات

آزار جنسی 100 دانشجو توسط پزشک دانشگاه + عکس

آزار جنسی 100 دانشجو توسط پزشک دانشگاه 100 دانشجو دانشگاه اوهایو آمریکا از سوءاستفاده جنسی پزشک سابق دانشگاه پرده برداشتند .

ریچارد استراس پزشک سابق دانشگاه اوهایو که در سال 2005 خودکشی کرده است از دانشجویان دانشگاه اوهایو سوءاستفاده جنسی کرده است .

آزار جنسی 100 دانشجو توسط پزشک دانشگاه

ریچارد استراس

آزار جنسی 100 دانشجو توسط پزشک سابق اوهایو در حالی مطرح شده است که این پزشک 13 سال پیش خودکشی کرده است .

دانشجویان دانشگاه اوهایو که مورد آزار جنسی قرار گرفته و همچنین مورد بی توجهی مسئولین دانشگاه در این مورد قرار گرفته بودند پس از سال ها در حال پیگیری آزار جنسی خود شده اند .

بیش از 100 دانشجوی قدیمی دانشگاه اوهایو در آمریکا اعلام کردند که از سوی پزشک سابق این دانشگاه که در سال 2005 خودکشی کرد، مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

جزئیات درباره رسوایی جنسی دکتر «ریچارد استراس» زمانی فاش شد که 5 نفر از دانشجویان سابق این دانشگاه به دلیل سوءاستفاده جنسی از آنها و عدم پیگیری مقامات دانشگاه در خصوص این موضوع، شکایت کردند.

این دانشجویان، «جیم جردن»، نماینده اوهایو در مجلس نمایندگان آمریکا که در آن زمان دستیار مربی کشتی دانشگاه اوهایو بود را هم به دلیل اطلاع داشتن از این رسوایی جنسی و بی‌توجهی به آن متهم کردند. این درحالی است که این نماینده جمهوری‌خواه همه اتهامات را تکذیب کرده است.

ریچارد استراس در دهه‌های 1970، 80 و 90 پزشک دانشگاه اوهایو برای رشته‌های مختلف ورزشی بود. وی در سال 1998 بازنشسته شد و در سال 2005 خودکشی کرد. مطرح شدن اتهامات علیه این پزشک از ماه آوریل سال جاری میلادی آغاز شد، یعنی زمانی که دانشگاه اعلام کرد تحقیقاتی را علیه یکی از پزشکان سابق آغاز کرده است.

آزار جنسی 100 دانشجو توسط پزشک دانشگاه

ریچارد استراس

بنابر اعلام این دانشگاه، در مصاحبه‌هایی که با حدود 200 دانشجوی سابق شد، مشخص گردید که بیش از 100 دانشجو قربانی سوء استفاده جنسی این پزشک شده‌اند. این دانشگاه همچنین اعلام کرد که این اتهامات جنسی مربوط به سالهای 1979 تا 1997 است و دانشجویان سابق رشته‌های مختلف ورزشی و حتی بیماران این پزشک مورد سوءاستفاده جنسی ریچارد استراس قرار گرفته‌اند.

در سالهای اخیر، رسوایی‌های جنسی مشابه گریبان مقامات عالی‌رتبه چندین دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی آمریکا را گرفته است. از جمله این دانشگاه‌ها می‌توان به دانشگاه دولتی پنسیلوانیا، دانشگاه دولتی میشیگان و دانشگاه جنوب کالیفرنیا اشاره کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار