تبلیغات

فساد و فحشا در سریال شبکه جم در اقرار شهرام همایون مجری ماهواره + فیلم

فساد و فحشا در سریال شبکه جم در اقرار شهرام همایون مجری ماهواره ، شهرام همایون مجری شبکه رسانه ایران در ماهواره به ترویج فساد و فحشا در سریال های شبکه جم اقرار کرد .

ترویج فساد و فحشا در شبکه های ماهواره ای در سال های اخیر با وجود شبکه هایی چون فارسی 1 و جم به شدت دیده شده است .

سکس زن و مردان مختلف و رابطه نامشروع و سکس دختر و پسران مختلف در سریال های شبکه جم موجب تولد فرزندان نامشروعی میگردد که فرزندان به دنبال پیدا کردن پدر اصلی خود و پدران دنبال پیدا کردن فرزندان خود می باشند .

ترویج سکس و فحشا در شبکه جم

اقرار شهرام همایون به ترویج فساد در سریال شبکه جم

سکس پسر و دختر قبل از ازدواج و رابطه جنسی زن متاهل با مرد دیگر و مرد متاهل با زن دیگر به بهانه عشق و عاشقی قصد توجیه روابط نامشروع را دارد .

روابط نامشروع و زیبا جلوه دادن رابطه نامشروع در سریال های شبکه جم با توجیه عشق و عشق بازی یکی از روش های جالب برای ترویج فساد و فحشا می باشد .

بارها و بارها در رسانه های ایرانی در مورد تلاش این شبکه های ماهواره ای برای نابودی فرهنگ ایران عزیزمان گفته شده است اما کار به جایی کشیده که خود شبکه های ماهواره ای نیز به آن اقرار میکنند .

شهرام همایون یکی از مجریان ضد انقلاب که در رسانه ایران فعالیت میکند یکی از مجریان ماهواره ای است که به ترویج فساد و فحشا در شبکه جم اقرار کرده است .

شهرام همایون با مطرح کردن این موضوع به ترویج فساد و فحشا توسط سریال های شبکه جم اقرار کرده است :

دانلود کلیپ فساد شبکه جم

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار