تبلیغات

دزد موبایل شهرک غربی‌ها دستگیر شد

رئیس کلانتری 134 شهرک غرب از دستگیری یک سارق حرفه ای تلفن همراه در شهرک غرب خبر داد.

به گزارش صبحانه، رئیس کلانتری 134 شهرک غرب از دستگیری یک سارق حرفه ای تلفن همراه در شهرک غرب خبر داد.

سرهنگ علی پرویزی دراین‌باره گفت: درپی ارائه چندین شکایت از سوی شهروندان ساکن محله شهرک غرب در خصوص سرقت های تلفن همراهشان، پرونده ای در این خصوص در کلانتری 134 تشکیل و تیم های گشت انتظامی برای دستگیری این فرد گشت‌زنی هدفمند خود در محدوده را آغاز کردند.

وی ادامه داد: اقدامات ماموران ادامه داشت تا این که روز گذشته ماموران گشت انتظامی در حال گشت زنی در محدوده استحفاظی خود ناگهان مشاهده کردند که یک موتوسوار ضمن نزدیک شدن به یکی از شهروندان اقدام به ربودن تلفن همراهش کرد.
رییس کلانتری 134 شهرک غرب با بیان اینکه بلافاصله پس از این رویداد ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند، گفت: تعقیب و گریز میان سارق و ماموران پلیس آغاز شد و مدتی بعد ماموران موفق به دستگیری این فرد شدند.

پرویزی با اشاره به انتقال متهم به کلانتری افزود: متهم به همراه تلفن همراه مسروقه و فرد مالباخته به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن علاوه بر اعتراف به جرم خود مبنی بر سرقت از شاکی، به چندین فقره سرقت دیگر به همین شیوه نیز اعتراف کرد که در ادامه مالکان تلفن های همراه مسروقه شناسایی شده به کلانتری فراخوانده شده و پس از حضور در کلانتری اموال مسروقه به آنها برگردانده شد.

به گفته وی، متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار