تبلیغات

رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد

کد خبر: 242914تاریخ انتشار : ۱۲:۳۵:۰۳ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

دختر و پسر دانشجو که به یکدیگر علاقه داشتند تصور نمی کردند رفتار خصوصی شان در قطار مشهد آبرویشان را ببرد.

www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد

پسرجوانی که ادعا می کرد آبرویش در یک اقدام عجیب داخل قطار مسافربری مشهد به تهران رفته است خواستار پیگیری پرونده و شناسایی مجرم شد.

با این ادعاها و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از اقدامات تخصصی محسن که هم دانشگاهی شاکی بود را به دام انداختند.

محسن که باور نمی کرد شناسایی شده باشد در بازجویی ها گفت:در یک سفر خارجی مسافرت یک نرم افزار جدید را روی گوشی تلفن همراهم نصب کنم، اما هیچ اطلاعی از این که این نرم افزار برای جاسوسی به کار می رود، نداشتم .

وی افزود:. بعد از بازگشت به ایران قرار شد به همراه چند تن از دوستانم و همچنین برخی از استادان دانشگاه با قطار به تهران سفر کرده و در یک کنفرانس شرکت کنیم.

محسن ادامه داد: از مدت ها پیش می دانستم که یکی از دوستان هم دانشگاهی ام که او نیز در کوپه ما بود قرار است با دختر دانشجویی ازدواج کند. آن ها در حال تدارک مراسم نامزدی بودند و مدام پیامک های عاطفی و عاشقانه برای هم ارسال می کردند.

همانجا وسوسه شدم و برای تفریح و خنده سعی کردم تا با نرم افزاری که روی گوشی تلفن همراهم نصب بود به پیامک های ارسالی دوستم دسترسی پیدا کنم وقتی دوستم به بیرون از کوپه رفته بود من هم از این نرم افزار استفاده کردم که ناگهان پیام های عاشقانه او به صورت بلوتوث روی مانیتورهای قطار پخش شد و خودم هم شوکه شدم.

بنابه این گزارش؛ محسن تحت تحقیق قضایی است تا به مجازات برسد.

/منبع : رکنا

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد فرار عجیب داماد از حجله 2 عروس! +عکس www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد کشف حجاب لادن طباطبایی در خارج از کشور +عکس www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد عکس های دیدنی از بازیگرانی که برای تماشای جام جهانی روسیه رفتند www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد باردار شدن دختر نوجوان در سفر به دوبی / مادرم مرا در اختیار یک مرد در هتل گذاشت! www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد عکس های زیبا از تماشاگران زن و مرد ایرانی در دیدار ایران و اسپانیا www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد ماجرای خیانت کثیف زن مشهدی به همسرش www.dustaan.com رفتار خصوصی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! / مسافری که آبروی آنان را برد رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد

مطالب مشابه

وقوع حادثه در قطار تهران _ مشهدوقوع حادثه در قطار تهران _ مشهددردسر پیام های عاشقانه پسر جوان به زن شوهردار خوش قیافه +عکسدردسر پیام های عاشقانه پسر جوان به زن شوهردار خوش قیافه +عکسلوکوموتیوران قطار سمنان –مشهدلوکوموتیوران قطار سمنان –مشهددردسر دوست پسر مشترک ۲ دختر ایرانی و انگلیسی / رابطه های نامشروع دختر آلودهدردسر دوست پسر مشترک ۲ دختر ایرانی و انگلیسی / رابطه های…خروج قطار مشهد-اصفهان از ریل در طبسخروج قطار مشهد-اصفهان از ریل در طبستوطئه اینترنتی برای ازدواج با شوهر دوست قدیمیتوطئه اینترنتی برای ازدواج با شوهر دوست قدیمی https://www.dustaan.com/?p=242914

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار