تبلیغات

عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود!

کد خبر: 242907تاریخ انتشار : ۱۲:۳۲:۵۹ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

دختر ۱۶ ساله راز شومی داشت که با سرقت از پدرش فاش شد.

www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود!

ساناز دختر ۱۶ ساله ای که باور ندارد بخاطر یک عکس به بدترین روزگار دجار شده است وقتی دربرابر بازپرس ایستاد گفت: تازه موبایل خریده بودم که با ناصر آن هم در یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شدم و با او در پارک قرار گذاشتم.

این دختر فریب خورده ادامه داد: من درسخوان بودم اما ناصر فریبکاری می کرد بارها در پارک همدیگر را دیدیم تا اینکه یک روز عکسی برایم فرستاد که در پارک از من گرفته بود خواستم آن را پاک کند اما آنقدر زبان ریخت تا اینکه گفتم آن عکس خوب نیست او دو روز التماس کرد تا یک عکس بدون لباس از خودم برایش بفرستم و من این اشتباه را کردم.

ساناز گفت: همین کافی بود ناصر عوض شد او با تهدید آبرو ریزی من را به خانه شان کشید و با بی اعتنایی به گریه هایم به من تجاوز کرد و بعد هم از من پول خواست بناچار از پدرم دزدی کردم و وقتی پدرم شکایت کرد و من دستگیر شدم.

با دستور قاضی و درحالیکه با رضایت پدر ساناز او آزاد شده بود ناصر دستگیر شد و با تایید ادعاهای ساناز ادعا کرد ابتدا قصد دوستی داشته اما سادگی این دختر او را به وسوسه انداخته است.

/منبع : رکنا

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! فرار عجیب داماد از حجله 2 عروس! +عکس www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! کشف حجاب لادن طباطبایی در خارج از کشور +عکس www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! عکس های دیدنی از بازیگرانی که برای تماشای جام جهانی روسیه رفتند www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! باردار شدن دختر نوجوان در سفر به دوبی / مادرم مرا در اختیار یک مرد در هتل گذاشت! www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! عکس های زیبا از تماشاگران زن و مرد ایرانی در دیدار ایران و اسپانیا www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! ماجرای خیانت کثیف زن مشهدی به همسرش www.dustaan.com عکس خصوصی ام را به ناصر فرستادم، او دیگر ول کن نبود! رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد

مطالب مشابه

می‌خواست با همسرم ازدواج کند من هم او را آتش زدم!می‌خواست با همسرم ازدواج کند من هم او را آتش زدم!کیارش با بیهوش کردن دختر جوانبه او تعرض کردکیارش با بیهوش کردن دختر جوانبه او تعرض کردفرزاد با نیت شرورانه بارها نوشین 17 ساله را به خانه ای بردفرزاد با نیت شرورانه بارها نوشین 17 ساله را به خانه ای بردپنج روز تجاوز به دختر فراری در روستاپنج روز تجاوز به دختر فراری در روستافروشگاه دختر فروشی مرد افغان در تهران!فروشگاه دختر فروشی مرد افغان در تهران!شکایت دختر ۱۸ساله: فریبرز مرا آزار داده استشکایت دختر ۱۸ساله: فریبرز مرا آزار داده است https://www.dustaan.com/?p=242907

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار