تبلیغات

۱۵ زوج سلطنتی عاشق و کمتر شناخته شده در دنیا

برترین ها: زوج های سلطنتی زیادی نیز در سراسر جهان وجود دارند که به اندازه زوج های خانواده سلطنتی بریتانیا مورد توجه قرار نمی گیرند هر چند داستان عاشقانه آن ها به همین اندازه گرم و شیرین است. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با 15 زوج سلطنتی که ازدواج عاشقانه ای داشته و کمتر در مورد آن ها می دانید آشنا کنیم.

15- شاهزاده خوآکیم و پرنسس ماری دانمارک

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده خوآکیم اولین بار پرنسس ماری از دانمارک را در یک مراسم شام ملاقات کرد. شاهزاده خوآکیم در آن زمان با همسر اول خود الکساندرا مانلی زندگی می کرد که کنتس فردریکزبورگ بود. اگر چه در ابتدا این دو تنها از صحبت با یکدیگر در این مهمانی لذت می بردند زیرا تنها کسانی بودند که در آن میان به زبان فرانسوی صحبت می کردند اما تا زمانی که خوآکیم از همسر اول خود جدا شد رابطه عاشقانه ای نداشتند. این دو در می 2007 با هم ازدواج کرده و از آن زمان تاکنون صاحب دو فرزند شدند: شاهزاده هنریک کارل خوآکیم آلن که در سال 2009 و پرنسس آتنا مارگریت فرانسیس ماری که در سال 2012 بدنیا آمد. پرنسس ماری در ابتدا برای ازدواج با شاهزاده خوآکیم مردد بود زیرا دوست داشت به خود متکی باشد اما وقتی خوآکیم در سال 2007 به وی پیشنهاد ازدواج داد پذیرفته و اکنون خوآکیم را بهترین انتخاب برای خود می داند.

14- شاهزاده پیر کاسیراگی موناکو و بئاتریس بورومئو

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده پیر کاسیراگی که برادر شاهزاده آندرا کاسیراگی است، هفتمین نفری است که در صف رسیدن به تخت پادشاهی موناکو قرار دارد. مادرش کارولین پرنسس هانوفر و پدرش استفانو کاسیراگی است. او با یک روزنامه نگار نجیب زاده به نام بئاتریس بورومئو ازدواج کرده است که از سال 2008 با هم زندگی می کنند. این دو در دانشگاه بوکونی میلان ایتالیا و در حالی که شاهزاده مشغول به تحصیل در رشته تجارت بین الملل بوده و همسرش حقوق می خواند با هم آشنا شدند. این دو تاکنون بارها قوانین خانواده های سلطنتی را زیر پا گذاشته و در ملاء عام دست همدیگر را گرفته و به هم ابراز علاقه کرده اند. آن ها اکنون یک فرزند پسر به نام استفانو ارکول کارلو داشته و انتظار دومین فرزند خود را می کشند.

13- شاه عبدالله دوم و ملکه رانیه اردن

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاه عبدالله دوم و ملکه رانیه اردن در ژانویه 1993 در یک مهمانی شام با هم آشنا شده و در همان نگاه اول شیفته هم شدند به خصوص از جانب شاه عبدالله. ملکه رانیه ابتدا در پذیرش درخواست ازدواج شاه اردن مردد بود اما نتوانست مانع از شکوفه کردن این عشق شود. تنها 2 ماه بعد این دو نامزد شده و در ژوئن 1993 ازدواج کردند که تنها 6 ماه بعد از آشناییشان بود. این دو از آن زمان تاکنون تلاش زیادی برای ارتقای سطح زندگی مردم کشورشان کرده اند و همواره در کنار هم بوده اند. ملکه رانیه در مصاحبه ای در مورد رابطه اش با شاه عبدالله چنین گفته است:" ما سعی می کنیم به رستوران برویم یا جایی با هم فیلم ببینیم و در این مدت خودمان رانندگی می کنیم". همچنین وی خود فرزندانشان را از مدرسه به خانه می آورد البته همواره مسایل امنیتی از پیش رعایت می شود.

12- پرنسس مادلین سوئد و کریستوفر اونیل

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
پرنسس مادلین سوئد با یک سرمایه گذار آمریکایی بریتانیایی الاصل به نام کریستوفر اونیل در ژوئن 2013 ازدواج کرده است. این دو تاکنون صاحب 3 فرزند شده اند و به شدت عاشق هم هستند. اونیل در مصاحبه ای با یک مجله سوئدی در مورد همسر خود چنین گفته است:" من زن زندگی خودم را یافته ام، زنی که عاشق او هستم. اما کاملاً مشخص است که زندگی با یک پرنسس چالش های جانبی خود را دارد. البته این موضوع زندگی مرا پیچیده کرده است، به دلایلی کاملاً روشن".

11- شاهزاده هاکون و پرنسس مت- مریت نروژ

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
وقتی که شاهزاده هاکون، ولیعهد نروژ در دسامبر 2000 اعلام کرد که می خواهد با یک مادر تنها و زنی غیر اشرافی به نام متر-مریت تیسم هویبی ازدواج کند بسیاری از نروژی ها حس می کردند که این زن یک انتخاب احساسی و نامناسب برای ولیعهد خواهد بود زیرا گذشته پرمشکلی دارد. او سابقه خشونت و مصرف مواد مخدر داشته و مدت ها به عنوان خدمتکار در رستوران مشغول به کار بود. همچنین وی با مردی ازدواج کرده بود که به خاطر خشونت، رانندگی در حالت مستی و حمل کوکایین به زندان فرستاده شده بود. اما این زوج ثابت کردند که تمامی این فکرها که در مورد آن ها می شد اشتباه بوده است. آن ها تاکنون صاحب 2 فرزند شده اند و ازدواج آن ها بسیار عاشقانه و بدور از حاشیه و دردسر بوده است.

10- پرنسس یوجین و جک بروکسبنک

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
پرنسس یوجین از بریتانیا -دختر شاهزاده اندرو و سارا، دوشس یورک-با جک بروکسبنک که از نوادگان خانواده اشرافی بارون های بروکسبنک است نامزدی کرده است. این دو در سال 2010 در یک پیست اسکی در سوییس با هم آشنا شدند و زمانی که این دو تعطیلات خود را در نیکاراگوئه می گذراندند، جک از پرنسس یوجین خواستگاری کرد. این دو قرار است اکتبر 2018 در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور با هم ازدواج کنند.

9- شاهزاده فلیکس و پرنسس کلر لوگزامبورگ

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده فلیکس لوگزامبورگ که نفر دوم در صف رسیدن به پادشاهی است در یک کالج شبانه روزی خصوصی در سوییس با همسر آینده اش، کلر لیدمیچر آشنا شد. این دو در دسامبر 2012 با هم نامزد شده و در سپتامبر 2013 در یک مراسم بزرگ و عمومی در آلمان با هم ازدواج کردند. این دو مدیریت باغ انگور بزرگ خانواده در جنوب فرانسه را بر عهده داشته و پرنسس نیز در مجله Vogue کار کرده و یک محقق با مدرک کارشناسی ارشد اخلاق زیستی از دانشگاه رجینا آپوستلوروم در رم ایتالیا است.

8- شاهزاده آلبرت دوم و پرنسس شارلن موناکو

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
پادشاه حاکم بر کشور کوچک موناکو، شاهزاده آلبرت دوم، علاقه زیادی به تجرد داشت اما در نهایت با عشق ازدواج کرد. همسر وی یک شناگر المپیکی سابق به نام شارلن ویتستوک است که از قبل دارای دو فرزند شده بودند. این دو در جولای 2011 در یک مراسم باشکوه در موناکو با هم ازدواج کرده و در دسامبر 2014 صاحب فرزندانی دوقلو به نام های گابریلا ترز ماری و ژاک آنر رانیه شدند. اگر چه شایعاتی در مورد مشکلات زناشویی بین این دو وجود داشت اما پس از 7 سال زندگی مشترک، این دو هنوز در کنار هم روزگار خوشی می گذرانند.

7- شاهزاده فردریک و پرنسس ماری دانمارک

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
این زوج سلطنتی رابطه خود را در سال 2000 و در مراسم المپیک سیدنی در استرالیا آغاز کردند. در آن زمان ماری در استرالیا و فردریک در دانمارک زندگی می کردند اما از راه دور با هم در ارتباط بودند. در سال 2001، ماری به دانمارک نقل مکان کرده تا با شاهزاده فردریک باشد و در اکتبر 2003 این دو به طور رسمی نامزدی خود را اعلام کردند. آن ها در اول می 2004 در کپنهاگن ازدواج کرده و صاحب 2 فرزند شدند. در سال 2011 نیز این دو صاحب دو فرزند دوقلوی دیگر شدند. اکنون آن ها دو فرزند دختر و دو فرزند پسر هستند و به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین و جذاب ترین زوج های سلطنتی جهان شناخته می شوند که در کنار هم زندگی عاشقانه ای دارند.

6- شاهزاده پاولوس و پرنسس ماری-شانتل یونان

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده پاولوس که ولیعهد پادشاهی یونان است یکی از اولین شاهزادگان عصر خود بود که با یک شخصیت عادی ازدواج کرد. ماری شانتل اصلیتی بریتانیایی دارد و در سال 1992 در مراسم جشن تولد خاندان نیکولاس با شاهزاده پاولوس آشنا شد و به گفت شانتل در همان نگاه اول عاشق هم شدند. در سال 1994، شاهزاده پاولوس در یک پیست اسکی از او خواستگاری کرده و 6 ماه بعد یعنی در ماه جولای 1995 مراسم عروسی این دو در لندن برگزار شد. ازدواج آن ها 5 فرزند در پی داشته که یکی دختر و مابقی پسر هستند. این زوج اکنون همگی در کنار هم در لندن زندگی می کنند.

5- شاه جیگمه خسار نامگیل وانگچوک و ملکه جتسون پما بوتان

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
جتسون پما جوان ترین ملکه تاریخ است. او در اکتبر 2011 و زمانی که تنها 21 سال داشت با شاه جیگمه خسار نامگیل وانگچوک، پادشاه بوتان، ازدواج کرد و عروسی آن ها بزرگ ترین واقعه رسانه ای شده در تاریخ کشور لقب گرفت. این دو صاحب یک فرزند پسر با عنوان «گیالسی» (The Gyalsey) شده اند. شاه و ملکه لقب «ویل و کیت هیمالیا» را به دلیل رابطه عاشقانه خود دریافت کرده اند. این دو با زندگی کردن در کنار هم قبل از مراسم ازدواج و نشان دادن عواطفشان به همدیگر در ملاء عام سنت شکنی کرده اند.

4- پرنسس ویکتوریا و شاهزاده دانیل سوئد

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
پرنسس ویکتوریا که جانشین پادشاه سوئد است و همسرش شاهزاده دانیل یکی از محبوب ترین و معروف ترین زوج ها در میان خانواده های سلطنتی اروپا به شمار می آیند. این دو در سال 2001 با هم آشنا شده و آن زمانی بود که دانیل به عنوان مربی خصوصی ویکتوریا انتخاب شد. آن ها در سال 2002 نامزدی رسمی خود را اعلام کردند و در ژوئن 2010 در مقابل بیش از 1.200 ممان در کلیسای استکهلم پیمان زن و شوهری بستند. ویکتوریا جانشین پادشاه است اما زمانی که به عنوان ملکه سوئد انتخاب شود مقام پادشاهی به همسرش نخواهد رسید. این دو اگر چه از خانواده سلطنتی هستند اما زندگی مدرن و بروزی دارند. وقتی که اولین فرزند این دو به نام پرنسس استل بدنیا آمد، وظیفه نگهداری از او را بر عهده گرفته و خانه نشین شد.

3- شاه فیلیپ ششم و ملکه لتیزیا اسپانیا

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
فیلیپ ششم، پادشاه اسپانیا، حدود 15 سال پیش با ملکه لتیزیا ازدواج کرد. این دو در سال 2002 و بعد از این که فیلیپ از یکی از دوستانش خواست قرار شامی را با لتیزیا ترتیب دهد با هم ملاقات کردند. در تمام این دوران او به عنوان یک خبرنگار و گزارشگر برای تلویزیون اسپانیا کار می کرد. این دو چند ماه پس از آشنایی به صورت مخفیانه با هم نامزد شدند و در نهایت در می 2004 به طور رسمی به عقد هم درآمدند. فیلیپ و لتیزیا دو دختر به نام های پرنسس النور و سوفیا دارند.

2- شاهزاده کارل فیلیپ و پرنسس سوفیا سوئد

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده کارل فیلیپ سوئدی و سوفیا هلگویست که قبلاً یک مدل و مجری برنامه تلویزیونی بوده از سال 2010 با هم هستند و پس از نامزدی در سال 2014، در ژوئن 2015 با هم ازدواج کردند. آن ها در این مدت صاحب دو فرزند پسر شده اند. در حالی که در ابتدا رسانه ها در مورد دوام رابطه این دو به علت مشغله کاری سوفیا در ریالیتی شو «هتل پارادایز» (Paradise Hotel) تردید داشتند، در طول این سال ها وی توانسته رابطه خود را با همسرش به خوبی حفظ کند و بدین ترتیب همه قانع شده اند که هدف او از ازدواج با یک شاهزاده، تنها رسیدن به شهرت و ثروت نبوده است.

1- شاهزاده آندرآ کاسیراگی و تاتیانا سانتو دومینگو

۱۵ زوج سلطنتی عاشق که کمتر چیزی در مورد آن‌ها می‌دانید
شاهزاده آندرآ کاسیراگی از خانواده سلطنتی موناکو، فرزند کارولین، پرنسس هانوفر، و استفانو کاسیراگی و همچنین نوه رانیه سوم، شاهزاده موناکو و گریس کلی، چهارمین شاهزاده ای است که در صف رسیدن به پادشاهی موناکو قرار دارد. او با یک زند کلمبیایی-برزیلی به نام تاتیانا سانتو دومینگو ازدواج کرده است. این دو از سال 2005 در کنار هم زندگی می کنند هرچند زوج غیرطبیعی بنظر می رسند. اولین فرزند آن ها، الکساندر آندرآ استفانو، در مارس 2013 بدنیا آمد و در آگوست 2013 این دو به طور رسمی ازدواج کردند. در آوریل 2015، این دو شاهد بدنیا آمدن دومین فرزندشان، دختری به نام ایندیا، بوده و در سال 2017 نیز تایید کردند که انتظار تولد سومین فرزندشان را می کشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار