تبلیغات

پدر سنگدل قزوینی کودک ۸ ساله اش را به طرز فجیعی کشت

جزئیات پرونده کودک هشت ساله ای که روز پنج شنبه براثر نزاع خانوادگی توسط پدر به قتل رسیده، در حال بررسی است.

به گزارش صبحانه،طبق اخبار منتشر شده در فضای مجازی ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ۲۴ خردادماه، پدری ۳۲ ساله در روستای «امیرآباد نو» به دلیل نزاع خانوادگی پسر هشت ساله خود را به قتل رساند، پس از اطلاع از وقوع این حادثه مأموران انتظامی شهرستان بوئین زهرا به سرعت راهی محل شدند و قاتل را دستگیر کردند.

در ادامه آمده است که قاتل دارای سابقه کیفری است و هم اکنون بر اساس تصمیم مقامات قضایی و به دلیل شرایط بد روحی و روانی در یکی از مراکز درمانی استان تحت نظر است. همسر وی نیز که از اتباع افغانی است در حین ارتکاب جرم به دلیل نزاع روز قبل در منزل حضور نداشت.

سرهنگ حسین علیان نژادی فرمانده انتظامی بوئین زهرا در این خصوص می گوید: مأموران پلیس آگاهی شهرستان و کلانتری ۱۱ "پاسداران" پس از کسب خبر از منابع مردمی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در روستای«امیرآباد نو» بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و قاتل را دستگیر کردند.

وی ادامه می دهد: متهم که دارای سابقه مصرف مواد مخدر است فرزند هشت ساله خود را به وسیله جسمی تیز به طرز فجیعی به قتل رسانده است، آلت قتل نیز توسط مأموران در محل کشف و ضبط شد؛ تحقیقات پلیس در خصوص علل و انگیزه قتل ادامه دارد.

بهزاد ولی زاده مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین نیز ضمن تایید این خبر می گوید: طبق بررسی های صورت گرفته بر روی جسد، قتل کودک مورد تایید است اما اطلاعات تکمیلی و جزئیات پرونده باید توسط مسئولان قضایی اعلام شود و در این زمینه نمی توانم اظهارنظری کنم.

پیمان نامدار رئیس مرکز حوادث فوریت های پزشکی قزوین از جزئیات و علل قتل اظهار بی اطلاعی کرده و می گوید: تکنسین ما به عنوان کارشناس اورژانس سر صحنه حاضر شده است و ما تنها جسد را منتقل کردیم، بنابراین جزئیاتی در این خصوص نمی توانم اعلام کنم.

علی رغم پیگیری های صورت گرفته از سوی خبرنگار ، تاکنون موفق به برقراری ارتباط با مسئولان قضایی نشدیم، به محض اطلاع از روند پرونده و دریافت جزئیات، اخبار تکمیلی به صورت دقیق و رسمی اعلام خواهد شد.

منبع:نوداد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار