تبلیغات

دختر جکی چان کارتن خواب شده است (عکس)

دختر جکی چان کارتن خواب شده است (عکس)

به گزارش ایران ناز سوپراستار هنگ کنگی مشهور با دردسر جدیدی در خانواده اش روبرو شده است . دختر 19 ساله جکی چان از بی خانمانی و کارتن خوابی خود خبر داد . ماجرا ازین قرار است که جکی چان بازیگر 64 ساله, این روزها بخاطر انتشار ویدیویی از دخترش, حسابی خبرساز شده است.

دختر بازیگر بین المللی جکی چان با انتشار فیلمی از خود اعتراف کرد که آواره و بی خانمان است و زیر پل می‌خوابد.

دختر جکی چان کارتن خواب شده است (عکس)

اتا ۱۹ ساله گفت که مادرش او را به دلیل رفتار‌های ناشایست از خانه بیرون کرده است.او با انتشار فیلمی خواست به همه بگوید که پناهی ندارد و از دوستانش کمک می‌خواهد.

پس از انتشار این فیلم پاسخ همسر سابق جکی چان و مادر جوان او بسیار غیر منتظره و خشن بود؛ او عملکرد دخترش را بچگانه و نوعی گدایی توصیف کرد و تأکید کرد که دخترش سعی دارد تا شهرت پدرش را با گفتن اینکه آواره و بی پناه است مخدوش کند.

ملکه‌ی زیبایی سابق هنگ کنگ, تنبلی و بیکاری دخترش و عدم تلاش جدی برای کسب درآمد جهت داشتن زندگی شرافتمندانه و انگل صفتی و اتکای محض او در امور مالی به دیگران را محکوم کرد.

تا این لحظه جکی چان واکنشی به حرف‌های دخترش نشان نداده است. سال گذشته هم خبر خودکشی ناموفق دختر جکی چان رسانه‌ای شده بود. اتا پیشتر گفته بود که ستاره‌ی سینما (جکی چان) را فقط به عنوان پدر بیولوژیکی خود حساب می‌کند و هیچگونه احساس خویشاوندی نسبت به او ندارد. رابطه اتا و مادرش هم ساده نیست؛ پلیس بار‌ها برای حل اختلاف بین او و مادرش حضور داشته است.

دختر جکی چان کارتن خواب شده است (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار