تبلیغات

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش و ماجرای ازدواجش با همسر اول و دوم و ماجرای طلاق بابک جهانبخش از خانم مروارید شهریاری و ماجرای ازدواج با پریا را در این بخش از سایت ایران ناز ببینید

این خواننده ۳۴ ساله مدتی است که برای دومین بار ازدواج کرده است.

بابک جهانبخش خواننده ۳۴ ساله کشورمان می باشد که در ادامه عکس جدیدی از وی در کنار همسر و فرزندش را مشاهده می کنید.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان)می‌باشد. بابک با همکاری با کارگردانان مطرح از جمله مجید فرهبد،محمد باقری، وحید امینی، عرفان خاکی اثرات زیادی را ارائه داد.

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دیدو به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد؛ و سپس به دنبال مدرک صدا گذاری موسیقی رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

تاریخ و محل تولد

بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگساز و خواننده پاپ و تنظیم کننده ایرانی در شهر بوخوم به دنیا آمده است.

نام شناسنامه ایش علی و در اول روز فروردین ۱۳۶۲ متولد شده است. بهنام بانی دارای دیپلم تجربی و دانش آموخته رشته موسیقی و نوازنده ماهر پیانو می باشد.

خانواده و زندگی خصوصی

علت به دنیا آمدن خواننده پاپ در آلمان و مهاجرت خانواده اش ،ادامه تحصیل پدرش بوده که برای ادامه تحصیل مجبور به اقامت چند ساله در کشور آلمان می شود.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

خواهر و پدر بابک جهانبخش

در سن کوچکی مشغول آموزش پیانو و موسیقی توسط استاد آلمانی در زادگاهش بوخوم می شود.پدرش بعد از اتمام تحصیل به همراه همسر و فرزندش راهی ایران می شود.

شروع خوانندگی بابک جهانبخش

بعد از برگشتن از آلمان به طور جدی موسیقی را دنبال می کند و این علاقه خیلی زودتر از موقع و در نوجوانی به بار می نشیند.

او تحت نظر استاد مجتبی میرزاده دوره و آموزش های لازم خوانندگی و موسیقی را می بیند و در سن نوجوانی و ۱۴ سالگی اولین مجوز موسیقی خود را از صدا و سیما و از دست علی معلم دریافت می کند.

البوم من و بارون و اکسیژن وی را به مطرحترین خوانندگان پاپ کشور تبدیل کرد و این اهنگ بی تاثیر در شهرتش نبود و به اوج شهرت و محبوبیت رسید‌.

ترانه های من و بارون و اکسیژن و دوستت دارم از بهریت ها و پر طرفدارترین ترانه هایش می باشد.

یک ترانه نیز مخصوص مسرش آرتا خوانده به نام ایده آل که تقدیم فرزندش کرده است.

ازدواج با مروارید شهریاری همسر اولش در انگلیس

آشنایی خواننده ایرانی با همسر اولش مروارید شهریاری در کنسرتی که در لندن برگزار شد برمیگردد و آن دو با هم در این کنسرت آشنا شدند و این دوستی به ازدواج منجر شد.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

مروارید شهریاری همسر اول بابک جهانبخش

مروارید شهریاری همسر اول بابک جهانبخش یکی عوامل برگزار کننده کنسرتش در لندن بود.

این زوج بدون خبر رسانه ها و در سکوت خبری و به دلیل نامعلومی از هم جدا شدند و طلاق گرفتند و یک پسر به نام ‌آرتا از آنها باقی مانده است.

مروارید شهریاری متولد تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی می باشد.

ازدواج مجدد و عکس پریا همسر دوم جهانبخش

بابک بعد از جدایی همسر اولش با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و برای اولین بار به مناسبت تولد همسرش عکسی از وی منتشر کرده و گفته است که برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

پریا همسر دوم بابک جهانبخش

عکس جدیدی از بابک جهانبخش در کنار همسرش و فرزندش منتشر شده است.این خواننده ۳۴ ساله مدتی است که برای دومین بار ازدواج کرده است.

بیوگرافی و تصاویر همسر سابق و جدید بابک جهانبخش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار