تبلیغات

تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو

تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو

کارداشیانهای معروف این بار توکیو را برای سفر انتخاب کردند و کیم، کورتنی و کلوئه هر سه راهی این شهر هیجان انگیز شده اند.

خواهران کارداشیان معروف این بار توکیو را برای سفر انتخاب کردند و کیم ، کورتنی و کلوئه هر سه راهی این شهر هیجان انگیز شده اند.

خواهران کارداشیان

توکیو-پایتخت ژاپن- شهری پر جمعیت، پر جنب و جوش است که کافه ها ،مدهای خیابانی، فستیوالهای عجیب ، طبیعت متفاوت و تفریحهای خاص خودش را دارد که در همه دنیا به نام این شهر ثبت شده است.

قطعا سفر به توکیو در فهرست هر عشقِسفری هست که برای هر بودجه ایاز هتلهای گران قیمت تا هتلهای کپسولی ارزان و از رستورانهای مشهور تا اغذیه فروشی های اصیل و ارزان هر گردشگری را راضی می کند.

این سه خواهر برای لذت بردن از توکیو پیاده راهی خیابانها شدندو در حالی که توجه عابران ژاپنی را به خاطر پوشش متفاوتشان جلب کرده بودند ،خرید می کردند و از غذاها و خوردنی های سنتی هم غافل نمی شدند.

تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو کارداشیان تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو کارداشیان در توکیو تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو سفر کارداشیان به توکیو تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو کارداشیان ها در توکیو تصاویری از سفر خواهران جنجالی کارداشیان به توکیو کارداشیان در خیابان توکیو

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های جهان اند.

خواهران کارداشیان در توکیو

آنها تنها به دلیل پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. شهرت و فعالیت آنها از زمانی آغاز شد که در یک مجموعه تلویزیونی واقع نما با نام «Keeping Up With The Kardashians» بازی کردند.

کیمبرلی «کیم» کارداشیان وستشخصیت تلویزیون واقع‌نما، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا می‌باشد. وی که متولد و بزرگ شدهٔ لس آنجلس، کالیفرنیا، کالیفرنیا است،نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون، و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسیبا دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. بعدها در آن سال،وی و خانواده‌اش در مجموعهٔ واقع نمای پابه‌پای خانواده کارداشیان ظاهر شدند.موفقیت این مجموعه منجر به دنباله‌هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می‌کنندو کورتنی و کیم میامی را تسخیر می‌کنند شد. در سال ۲۰۱۰ کیم با ۶ میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نما شد.

توریسم آنلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار