تبلیغات

جان باختن بسکتبالیست و همسرش در سانحه رانندگی

رسوال باتلر ۳۸ ساله که ۱۳ فصل (از ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۶) در بسکتبال حرفه ای آمریکا یعنی NBA به میدان رفت روز گذشته با خودروی رنجرورش در لس آنجلس تصادف شدیدی کرد و به همراه همسر ۳۱ ساله اش جان باخت.

جان باختن بسکتبالیست آمریکایی

ستاره سابق NBA آمریکا در یک سانحه رانندگی جان باختند.

به نقل از دیلی میل، رسوال باتلر ۳۸ ساله که ۱۳ فصل (از ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۶) در بسکتبال حرفه ای آمریکا یعنی NBA به میدان رفت روز گذشته با خودروی رنجرورش در لس آنجلس تصادف شدیدی کرد و به همراه همسر ۳۱ ساله اش جان باخت.

جان باختن بسکتبالیست آمریکایی در تصادف

باتلر با سرعت ۳۵ کیلومتر بر مایل در حال رانندگی بود. همسر باتلر که لیا لابل نام دارد در سال ۲۰۰۴ از شرکت کنندگان شوی مشهور آمریکن آیدل بود.

باتلر در سال های حضور خود در لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا در تیم هایی مثل لس آنجلس کلیپرز، شیکاگو بولز، واشنگتن ویزارد و … بازی کرده بود.

جان باختن بسکتبالیست و همسرش در سانحه رانندگی بسکتبالیست آمریکایی و همسرش جان باختن بسکتبالیست و همسرش در سانحه رانندگی بسکتبالیست آمریکایی جان باختن بسکتبالیست و همسرش در سانحه رانندگی تصادف بسکتبالیست آمریکایی جان باختن بسکتبالیست و همسرش در سانحه رانندگی سانحه رانندگی برای بسکتبالیست آمریکایی

پرشین وی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار