تبلیغات

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد پزشک متجاوز به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد 

دکتری که در تیم ملی دختران ژیمناستیک کار آمریکایی بود بارها و بارها دختران زیبا را مورد تجاوز جنسی قرار داده بود.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

الی رایزمن در دادگاه به چشمان لری ناصر زل زد و گفت «تو هیچی نیستی»

چهار نفر از دختران برنده مدال المپیک برای کاروان ایالات امریکا با حضور در دادگاه برابر دکتر لری ناصر از تجربیات آزاردهنده سوء استفاده جنسی خود سخن گفتند. دکتر لری ناصر که برای سالها دکتر ملی‌پوشان ژیمناست کشور آمریکا بوده در دادگاه رو در روی ده‌ها نفر از بیش از 100 شاکی خود قرار گرفت و دستکم ده مورد آزارجنسی را پذیرفت که می تواند برایش حبس ابد به دنبال داشته باشد.

به گزارش پارس ناز, روز جمعه «19 ژانویه – 29 دی» جوردن وایبر, برنده مدال طلای المپیک 2012 لندن به جمع دیگر ژیمناست‌ هاي قهرمان پیوست تا چشم در چشم لری ناصر, 54 ساله, از خاطرات زجرآور دستمالی شدن و آزارجنسی بگوید.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شدجوردن وایبر

جوردن وایبر, الی رایزمن, گبی داگلاس و مک‌کایلا مارونی, چهار دختر ژیمناست برنده مدال المپیک هستند که همگی می گویند دکتر لری ناصر آن ها را اذيت داده است.

آقای ناصر که با شکایت بیش از 100 دختر روبروست, تا کنون 10 مورد از اتهام‌‎هاي خودرا پذیرفته و ممکن است با حکم حبس ابد روبه‌رو شود.به گزارش پارس ناز جوردن وایبر, 22 ساله, روز جمعه در حالیکه هیجانی شده بودو چانه‌اش می‌لرزید در دادگاه شهر لنسینگ میشیگان حضور یافت تا بیانیه خودرا برابر قاضی قرائت کند.

من تصور میکردم که تمرین سخت و ارودی آمادگی برای المپیک دشوارترین کاری بود که پیش رو داشتم اما بعد فهمیدم که دشوارتر ازآن این بود که دریابم من قربانی لری ناصر هستم.قاضر دادگاه به جمع بزرگی از قربانیان دکتر ناصر اجازه داد تا با حضور در دادگاه چشم در چشم او از تجربه خود بگویند.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

جوردن وایبر «راست» در دادگاه الی رایزمن, هم تیمی خودش را در آغوش گرفته است

خانم وایبر گفته بار نخستی که دکتر ناصر به او دست درازی کرده, او فقط 14سال داشته است.او گفته دکتر ناصر تنها مردی بوده که مجوز حضور در اردوی دختران ژیمناست در تگزاس را داشته و گاهی اوقات بدون این‌که کسی بر او کنترل داشته باشد در اتاق هتل محل سکونت دختران تیم ملی هم می‌رفته است.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

مک کایلا مارونی

جوردن وایبر در اظهارات امروز خود همچنین گفت که بنظر او علاوه بر دکتر ناصر, کمیته بین‌ المللی المپیک و فدراسیون المپیک ایالات امریکا هم مقصر است.در کنار او لي رایزمن دیگر ژیمناست قهرمان المپیک رو به دکتر ناصر کرد و گفت لری حالا نوبت توست که به حرف‌ من گوش کنی. جای ما در پشت میز عوض شده. ما حالا اینجاییم و صدایمان بلند است و بنا هم نداریم که برویم.

لری, ببین که من این جا هستم. دوباره توانمند شده‌ام. دیگر قربانی تو محسوب نمی شوم. من حالا یک نجات‌یافته و بازمانده آن ماجرا هستم.لری, تو حالا باید متوجه شده باشی که اون گروه از دخترانی که بی‌رحمانه و برای مدتی طولانی اذيت داده بودی, به یک ارتش در برابرت بدل شده‌اند و حالا این تو هستی که «در برابر انها» هیچ نیستی.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

الی رایزمن

اعلام حکم نهایی قاضی علیه دکتر لری ناصر ممکن است به روز دوشنبه آینده موکول شود چرا که قربانیان این پرونده در چند روز اخیر یکی پس از دیگری برای حضور در دادگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.این دکتر ورزشی الان هم با گناه‌کار شناخته شدن در ارتباط با پورنوگرافی کودکان, با حکم 60 سال حبس روبروست.

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

باراک اوباما درسال 2012 و پس ازآن که پنج دختر ژیمناست کاروان ایالات امریکا همه ی مدال آور شدند با آن ها دیدار کرد

پزشک متجاوز جنسی به دختران ورزشکار آمریکایی محاکمه شد

مطالب مرتبط :

تجاوز جنسی به دختران خوش اندام ورزشکار +عکس

تجاوز جنسی شوم به دختر خاله برهنه روی تختخواب

خودکشی آنلاین این دختر به خاطر تجاوز جنسی

تجاوز مرد به دختر 21 ساله در داخل تاکسی در آبادان

تجاوز مرد 73 ساله به دو دختر نوجوان و باکره

تجاوز همزمان دو مرد هوس باز به فاطمه 20 ساله

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار