تبلیغات

مادر حمید معصومی نژاد درگذشت

مادر حمید معصومی نژاد درگذشت

حمید معصومی نژاد خبرنگار مشهور صدا و سیما در مرکز رم در سوگ مادرش به عزا نشسته است.

درگذشت مادر حمید معصومی نژاد

حمید معصومی نژاد خبرنگار مشهور صدا و سیما در مرکز رم در سوگ مادرش به عزا نشسته است وی بخاطر مراسم تدفین مادرش به ایران بازگشت.

مادر حمید معصومی نژاد درگذشت حمید معصومی نژاد در مراسم تدفین مادرش

معصومی نژاد این بار هم برای شرکت در مراسم تدفین مادرش به تهران امده است.

معصومی نژاد انفرادی کار می کند. خودش، دوربینش و یک میکروفُن. خبری از فیلمبردار و صدابردار هم نیست. تصاویر لازم را با دوربین ضبط می کند. وقتی می خواهد با کسی مصاحبه بگیرد، اگر سه پایه داشته باشد که دوربین را می کارد و تنظیم می کند و بعد از مانیتور دوربین هوای تصویر را دارد.

درگذشت مادر حمید معصومی نژاد خبرنگار مشهور صدا و سیما

او کنار دوربین می ایستد و میکروفن را به سمت مصاحبه شونده می گیرد و پرسش هایش را با او مطرح می کند. اگر هم تک پایه داشته باشد که با یک دست دوربین را می گیرد و با یک دست هم میکروفن را، در عین حال هم با مانیتور هوای کادرِ دوربین را دارد و پرسش هایش را با مصاحبه شونده مطرح می کند.

معصومی نژاد به طور آزاد کار می کند و گزارش هایش را برای صداوسیمای ایران می فرستد و آنها هم اگر صلاح بدانند گزارش هایش را پخش می کنند. در واقع معصومی نژاد بابت هر گزارشی که در صدا و سیما پخش شود پول می گیرد.

معصومی نژاد اصالتا اهل خوانسار اصفهان است.

موسیقی ایرانیان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار