تبلیغات

مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان +عکس

مرگ محمود طالبی مجرم سرشناس مازندرانی ملقب به شاه مازندران شب گذشته در زندان رخ داد علت مرگ او ایست قلبی گزارش شده است او به ۱۳ سال زندان محکوم شده بود.

مرگ محمود طالبی ملقب به شاه مازندران

مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان

 سکته کردن محمود طالبی در زندان

مجرم سابقه دار ملقب به شاه مازندران که چند هفته پیش به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.

محمود طالبی ” از محکومان به جرائم خشن استان مازندران که چندی پیش دستگیر و به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود، شب گذشته به علت ایست قلبی در زندان درگذشت. جسد او در حال حاضر در سردخانه آرامگاه گله محله بابل جهت انجام امور اداری نگهداری می شود.

پزشکان بیمارستان آمل که پس از انتقال زندانی بیهوش وی را تحت درمان قرار داده بودند، پس از بی نتیجه ماندن تلاش برای نجات وی، علت مرگ را ایست قلبی اعلام کردند.

مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان

همچنین ببینید: فیلم دستگیری محمود طالبی ملقب به شاه مازندران

محمود طالبی این مجرم سابقه دار ملقب به شاه مازندران که چند هفته پیش به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.

مهدی غلامنیا روشن  سخنگوی اورژانس بابل در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: امروز دوشنبه تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ ماه، در ساعت ۲ و ۳۶ دقیقه بامداد طی تماسی از زندان متی‌کلا بابل با مرکز سازمان اورژانس بابل مبنی بر عدم هوشیاری یکی از زندانی گزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه دانشگاه را به محل مورد نظر اعزام کرد.

غلامنیا روشن تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از معاینات اولیه متوجه شدند، زندانی محمود طالبی معروف به شاه مازندران است دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی بود.

سخنگوی اورژانس بابل، یادآور شد: همکاران اورژانس بلافاصله اقدام به  سی پی آر و انتوباسیون کردند اما متاسفانه ثمری نداشت و بلافاصله به بیمارستان روحانی منتقل شد که متاسفانه تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان هم ثمری نداشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار