تبلیغات

علی علیپور در کنار همسر و پسرش +عکس

کد خبر: 142273تاریخ انتشار : ۱۶:۰۳:۰۰ - شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

www.dustaan.com علی علیپور در کنار همسر و پسرش +عکس

علی علیپور بازیکن ۲۱ ساله پرسپولیس را در کنار همسرش و پسرش مشاهده می کنید. وی در آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۳–۹۴ با قراردادی ۱٫۵ ساله به…

علی علیپور بازیکن ۲۱ ساله پرسپولیس را در کنار همسرش و پسرش مشاهده می کنید.

www.dustaan.com علی علیپور در کنار همسر و پسرش +عکس

علی علیپور در کنار همسر و پسرش +عکس

وی در آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۳–۹۴ با قراردادی ۱٫۵ ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست. بازیکن جوان و اینده داری که با درخشش در این تیم به یک چهره محبوب و دوست داشتنی در میان هوادران تبدیل شده است.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( 'http://www.dustaan.com/?p=142273 مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط

علی علیپور مهاجم جوان پرسپولیس در کنار همسرش +عکسعلی علیپور مهاجم جوان پرسپولیس در کنار همسرش +عکسستاره پرسپولیس در کنار همسر و فرزندش +عکسستاره پرسپولیس در کنار همسر و فرزندش +عکسعابر بانک برای پرسپولیس دست به جیب شدعابر بانک برای پرسپولیس دست به جیب شداسامی ۳ بازیکن جدیدی که با پرسپولیس قرارداد امضا کردند +عکساسامی ۳ بازیکن جدیدی که با پرسپولیس قرارداد امضا کردند +عکسعکس/ همسر بازیکن پرسپولیس بدون حجاب!عکس/ همسر بازیکن پرسپولیس بدون حجاب!بازیکن سابق استقلال به پرسپولیس پیوستبازیکن سابق استقلال به پرسپولیس پیوست ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار