تبلیغات

کسب و کار پرسود رئیس جمهور سابق +عکس

باراک اوباما این روزها کسب و کاری پرسود برای خود فراهم کرده است، وی به تازگی برای یک سخنرانی ساده در شهر میلان، چیزی در حدود ۲ و نیم میلیون پوند دستمزد گرفته است!

همشهری آنلاین: سال گذشته و درحالی‌که بیش از ۸‌ ماه تا پایان ریاست‌جمهوری اوباما باقی مانده بود کاخ سفید در اقدامی بی‌سابقه ویدئویی را منتشر کرد که بر اثر سناریویی از پیش تعیین شده پیش می‌رفت.

در این ویدئو که «فرمانده کاناپه‌نشین» نام داشت، اوباما در دفتر خود در کاخ سفید و درحالی‌که نگران است با پیشنهادهایی ازجمله گرفتن گواهینامه رانندگی خودرو برای آینده خود روبه‌رو می‌شود!با پایان ریاست‌جمهوری اوباما، پاپاراتزی‌ها عکس‌هایی از سفرهای او و ایام استراحتش که به گلف می‌گذشت را منتشر کردند اما این روزها رئیس‌جمهور سابق آمریکا، تبدیل به سخنرانی شده که به ازای هر برنامه، پول می‌گیرد.

www.dustaan.com کسب و کار پرسود رئیس جمهور سابق +عکس

کسب و کار پرسود رئیس جمهور سابق +عکس

اوباما دیروز در سخنرانی‌ای که در میلان ایتالیا داشت، گران‌ترین سخنرانی خود را تجربه کرد. دیلی‌اکسپرس میزان دستمزد اوباما برای سخنرانی در «نشست جهانی نوآوری در مواد غذایی» را ۲٫۵میلیون پوند تخمین زده است. چندی پیش نیز رئیس‌جمهور سابق آمریکا برای سخنرانی در جمع بانکداران وال استریت، ۴۰۰ هزار دلار دریافت کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار