تبلیغات

تماس های مشکوک با دومین بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس

مهاجم مدنظر برانکو به علت تماس های مشکوک برای عقد قرارداد با پرسپولیس دچار شک و تردید شده است.

ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس روز گذشته از عقد قرارداد دوساله با گادوین منشا خبر داد اما برخی از واسطه ها طی تماسی به منشا محرومیت پرسپولیس بابت جذب بازیکن خارجی را یادآوری کردند.

همچنین گفته می شود که باشگاه سپاهان حدود 700 هزار دلار به منشا پیشنهاد داده است و این مبلغ بالاتر از رقم پیشنهادی پرسپولیس است.

همین موضوع باعث شده که منشا برای عقد قرارداد با پرسپولیس مردد باشد و معلوم نیست امروز برای عقد قرارداد با سرخپوشان پایتخت به باشگاه پرسپولیس برود یا نه!

طبق آئین نامه نقل و انتقالات هر گونه توافق نامه میان طرفین که به صورت مکتوب نوشته شود برای فدراسیون فوتبال و شورای حل اختلاف معتبر است. براین اساس قرارداد داخلی منشا با پرسپولیس قانونی است و باشگاه پرسپولیس در صورت پشیمانی منشا می تواند از این بازیکن خارجی شکایت کند.

به هر حال اگر اتفاق خاصی رخ ندهد منشا امروز برای عقد قرارداد با سرخپوشان پایتخت به باشگاه پرسپولیس می رود تا دومین بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس هم ترکانده شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار