تبلیغات

منشا: با پرسپولیس قراردادی امضا نکرده‌ام!

گادوین منشا ستاره نیجریه ای تیم فوتبال پیکان در گفت و گویی کوتاه تاکید می کند با پرسپولیس قراردادی امضا نکرده است.

در پی اظهارنظر مدیران باشگاه پرسپولیس در روز گذشته و اعلام خبر عقد قرارداد با این مهاجم نیجریه ای، منشا دقایقی پیش به خبرنگار ما گفت: با پرسپولیس قراردادی نبسته است.

این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس تاکید دارند که با منشا قراردادی زودهنگام امضا کرده اند. مهدی زاده مدیربرنامه های این بازیکن نیز حرف مدیران پرسپولیس را تایید می کند و می گوید قرارداد منشا با پرسپولیس امضا شده و کار انتقال این بازیکن به پایان رسیده است. هنوز مشخص نیست که چرا منشا این صحبت جدید را مطرح می کند آن هم در حالی که روز گذشته در پاسخ به تماس های خبرنگاران به برخی از آنها گفته بود پرسپولیسی شده است.

این مهاجم نیجریه ای در روزهای گذشته با پیشنهادهای اغواکننده دو تیم لیگ برتری مواجه شده و همین مساله ممکن است او را در دوراهی و تردید قرار داده باشد.

منشا درباره این موضوع گفت: با پرسپولیس قرارداد نبسته ام و چیزهایی که در مورد امضا من منتشر شده حقیقت ندارد.

وقتی از او درباره حرف های مدیران پرسپولیس و البته مدیربرنامه هایش سوال شد او اینطور پاسخ داد که: اگر قراردادی امضا شده پرینت آن را منتشر کنید.

البته مشخص نیست که صحبت های منشا تا چه حد جنبه های بازارگرمی و تحریک مدیران پرسپولیس به پول بیشتر داشته باشد اما محمدعلی ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس تاکید می کند که پروسه نقل و انتقال این بازیکن به اتمام رسیده و تیم های دیگر و برخی افراد نیز بهتر است دست از کارهای غیرورزشی خود بردارند.

او می گوید:‌ ما قرارداد منشا را با یک قرارداد منطقی امضا کرده ایم و در این مورد تردیدی وجود ندارد اما برخی افراد به دنبال لغو این قرارداد هستند تا این بازیکن را به تیم دیگری ببرند در صورتی که منشا به صورت قانونی به پرسپولیس پیوسته و راه برگشتی در این باره وجود ندارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار