تبلیغات

جانی دپ از بیماری روانی وسواس خرید رنج میبرد ! + عکس

جانی دپ از بیماری روانی وسواس خرید رنج میبرد جانی دپ بازیگر معروف هالیوود توسط شرکت مندل مبتلا به بیماری روانی وسواس خرید معرفی شده است .

جانی دپ یکی از بازیگران مطرح هالیوود است که برای ایرانیان بسیار شناخته شده و معروف است .

جنجال های جانی دپ هر از چند گاهی سر از رسانه ها در می آورد و این بار شرکت مندل ، جانی دپ را مبتلا به بیماری روانی معرفی کرده است .

بیماری روانی جانی دپ که توسط شرکت مندل مطرح شده است بخاطر خریدهای بسیار جانی دپ بوده که این بازیگر را به بیماری وسواس خرید مبتلا دانسته اند .

جانی دپ از بیماری روانی وسواس خرید رنج میبرد

جانی دپ

بیماری روانی جانی دپ

به تازگی ادعاهایی از سوی شرکتی به نام مندل درباره جانی دپ هنرپیشه سرشناس هالیوودی که در فیلم های معروفی و موفقی مانند آرایشگر خیابان سوئینی تاد، دزدان دریایی کارائیب، آلیس در سرزمین عجایب، چارلی و کارخانهٔ شکلات‌سازی و ادوارد دست‌قیچی حضور داشته، مطرح شده که به نوعی سلامت روانی این بازیگر را زیر سوال برده است.گفتنی است این شرکت، مدیریت امور مالی بازیگر نامبرده را بر عهده داشت.

جانی دپ چندی پیش، پس از متهم کردن مدیران مندل به کلاهبرداری، یک شکایت علیه آنها مطرح کرد که این شرکت نیز در پاسخ به اقدام او مدعی شد با توجه به سوابق این بازیگر از جمله هزینه چیزی حدود دو میلیون دلار در ماه برای یک زندگی اشرافی و خرج کردن مبلغی حدود 75 میلیون دلار برای خرید 14 خانه و تعمیرات آنها بدون در نظر گرفتن اندوخته مالی و با توجه به رفتارهای غیر مسولانه اش ، به احتمال زیاد وی از نوعی اختلال روانی با عنوان«وسواس خرید» رنج می برد که به راحتی اثبات آن از طریق تست های روانشناسی ممکن است.

جانی دپ از بیماری روانی وسواس خرید رنج میبرد

بیماری روانی جانی دپ

گفتنی است هنرپیشه معروف فیلم دزدان دریای کارائیب در سال 2016 اقدام به قطع همکاری با این شرکت نموده و مدیران مندل مدعی بر نهایت تلاششان برای مقابله با خرج کردن های بی حساب و کتاب جانی دپ پیش از قطع همکاری شده اند که باید دید کدام یک از آنها برنده این جدال حقوقی خواهد شد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار