تبلیغات

بارش باران در 18 استان کشور تا روز پنج شنبه

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود موج جدید بارشی و فعالیت سامانه حاضر در کشور در 18 استان بارش های خوبی را تا آخر هفته شاهد خواهیم بود.

به گزارش صبحانه،مرتضی ضرابی ، در مورد آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز برای استان های تهران، البرز،قزوین، گیلان، مازندران، گلستان،کرمان، اصفهان، سمنان، کهگیلویه و یزد بارش باران همراه با صاعقه پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: شدت بارش ها در یزد امروز منجر به آبگرفتگی معابر می شود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی،فردا با ورود موج جدید بارشی از غرب کشور شاهد فراگیری بارش در بیشتر استان های کشور خواهیم بود. بر این اساس در استان های آذربایجان شرقی،غربی،کردستان،کرمانشاه،لرستان،همدان،ایلام،اردبیل،مازندران،گلستان،گیلان،البرز،تهران، قزوین و کرمان  از فردا بارش ها آغاز می شود.

ضرابی افزود: بارش در کشور روز چهارشنبه هم ادامه داشته و به تدریج از اواخر وقت چهارشنبه از شدت بارش ها کاسته می شود.

وی با هشدار در مورد سیلابی شدن رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و وقوع صاعقه در کوهپایه ها، تاکید کرد: بهتر است عشایر برای کوچ، دامداران برای چرای دام و مردم برای توقف در حاشیه های رودخانه ها و مسیل ها توجه داشته باشند چرا که در این چند روز شاهد سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های استان هایی که دارای بارش هستند، خواهیم بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار