تبلیغات

داعشی ها قیچی به دست دنبال پیراهن های رئال مادرید می گردند! +عکس

نیروهای وابسته به داعش با گشت و گذار در شهرهای تحت اشغال خود اقدام به قیچی کردن پیراهن تیم های رئال مادرید و بارسلونا می کنند!

در حالی که رقابت های لیگ اسپانیا و جام قهرمانان اروپا با حضور تیم های قدرتمند و محبوب رئال مادرید و بارسلونا و درخشش ستاره های این تیم به مراحل حساس خود رسیده است، و بسیاری از طرفداران فوتبال در جهان و کشورهای جنگ زده به ویژه سوریه و عراق به دنبال تماشای این رقابت های حساس هستند؛ عوامل وابسته به داعش موسوم به “الحسبه” با گشت و گذار در شهر های تحت اشغال خود اقدام به قیچی کردن پیراهن هایی با نشان رئال مادرید می کنند.

تروریست ها دلیل این کار را وجود نشان صلیب در ارم این تیم اعلام کرده اند.

داعشی ها با انتشار ویدیویی ضمن هشدار به مردم قانون جدید را به انان اعلام کرده اند، پیشتر این تروریست ها یک کودک عراقی را به دلیل پوشیدن پیراهن رئال مادرید بازداشت کرده و تهدید به زدن شلاق کرده بودند!
پیش از این نشریه دیلی میل انگلیس اعلام کرده بود که داعش با اعلام لیستی از پیراهن های ورزشی پوشیدن آن ها را ممنوع اعلام کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار