تبلیغات

سخنان عجیب پسر ترامپ درباره حمله موشکی

پسر ترامپ درباره حمله موشکی ناوهای جنگی آمریکا به پایگاه هوایی ارتش سوریه سخنان عجیبی گفت که باعث ایجاد شوک بزرگ به رسانه های جهان شد!

پسر ترامپ ؛ اریک ترامپ در واکنش به حمله موشکی ناو جنگی آمریکا به پایگاه هوایی ارتش سوریه گفت که این اقدام به دستور خواهرم ایوانکا بوده است! و ایوانکا پدرم را مجبور کرده که به سوریه حمله موشکی کند!

پسر ترامپ,اریک ترامپ

 اریک ترامپ، پسر دونالد ترامپ، رییس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در گفتگو با روزنامه دیلی تلگراف در این باره بیان کرد، روسیه گفته که در صورت تکرار حمله موشکی امریکا به سوری واکنش نظام خواهد داد ولی مطمئن باشید که پدرم مرعوب سخنان ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهور روسیه درباره جنگ نشده است و هیچ‌کس بیش از پدرم در صورت رویارویی قدرتمندتر نخواهد بود.

همچنین ببینید: ایوانکا درباره حمله موشکی به سوریه چه گفت؟

پسر ترامپ هم‌چنین توضیح داد که تصمیم رییس‌جمهور آمریکا برای حمله موشکی به پایگاه هوایی ارتش دولت سوریه جهت “تنبیه” بشار اسد بوده است و در پاسخ به حمله شیمیایی دولت بشار اسد به ادلب بوده است

پسر دونالد ترامپ ادامه داد وقتی خواهرش ایوانکا تصاویر کودکان کشته شده ادلب را دید از این “فاجعه  بسیار آزرده خاطر و خشمگین شده بود” و به پدرم اصرار کرد که به سوریه حمله کند!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار