تبلیغات

پیشنهاد سنگین سپاهان به گادوین منشا!


گفته می شود سپاهانی‌ها وقتی از مدیربرنامه منشا شنیده‌اند که او قرارداد تقریبا 500 هزار یورویی با پرسپولیس بسته پیشنهاد خود به این بازیکن را به 600 هزار یورو افزایش داده‌اند.

باشگاه پرسپولیس در پی توافق با گادوین منشا منتظر است تا فصل تمام شده و قرارداد این بازیکن را نهایی کند اما خبرهای مطرح شده در مورد محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن خارجی، مهاجم نیجریه‌ای را نگران کرده است.

واسطه‌های باشگاه‌های سپاهان، استقلال، ذوب‌آهن و پیکان سخت به دنبال این هستند تا منشا را به تیم‌های مدنظرشان ببرند از این‌رو آنها در تماس با منشا مدام از محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن خارجی صحبت می‌کنند. این تماس‌های مداوم با منشا باعث شده او راجع به قراردادی که با باشگاه پرسپولیس بسته دچار تردید و نگرانی شود. با توجه به این موضوع منشا قصد دارد بعد از بازگشت پرسپولیس از عمان با مسئولان این باشگاه دیدار کرده و به نوعی تکلیف خود را مشخص کند.

اگر قرار باشد باشگاه پرسپولیس نتواند منشا را به خدمت بگیرد بعید است این بازیکن بخواهد در فوتبال ایران به کارش ادامه دهد. اول اینکه او علاقه‌ای به رفتن به تیم‌های شهرستانی ندارد و دوم اینکه چند پیشنهادهای خوب قطری و اماراتی به مهاجم پیکان رسیده است.

علاقه منشا به پرسپولیس
شاید خیلی‌ها تصور کنند که منشا در صورت پیشنهاد بهتر از پرسپولیس در ایران به آن پاسخ مثبت می‌دهد اما او این طور فکر نمی‌کند. مبلغ توافق شده بین باشگاه پرسپولیس و منشا 350 هزار یورو است و بند‌هایی در آن وجود دارد که باعث خواهد شد قرارداد او در صورت عملکرد مشابه در پیکان این رقم به 500 هزار یورو هم برسد. با این شرایط منشا به نوعی گران‌ترین بازیکن پرسپولیس در تمام ادوار این باشگاه خواهد بود و مسلما تیمی غیر از سپاهان توانایی پرداخت چنین پولی را به منشا ندارد

پاسخ نه به پیشنهاد وسوسه‌انگیز سپاهان
سپاهانی‌ها وقتی از مدیربرنامه منشا شنیده‌اند که او قرارداد تقریبا 500 هزار یورویی با پرسپولیس بسته پیشنهاد خود به این بازیکن را به 600 هزار یورو افزایش داده‌اند اما جالب اینکه پاسخ منشا باز هم منفی بوده است. منشا تاکید کرده و دارد که در ایران فقط برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت و از این‌رو منتظر است تا ببیند تکلیف این باشگاه چه خواهد شد.

ترکاشوند محرومیت پرسپولیس را رد می‌کند
مسئول نقل‌انتقالات باشگاه پرسپولیس هرگونه محرومیت این باشگاه را از جذب بازیکن خارجی رد می‌کند. او این موضوع را به خود منشا هم گفته اما او از تماس‌هایی که در این زمینه با وی می‌شود ناراحت است. در هر صورت باشگاه پرسپولیس اگر به زودی قرارداد منشا را نهایی نکند هیچ بعید نیست او از فوتبال قطر یا امارات سر در بیاورد.

هفت صبح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار